Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drukarki Epson
#1
Szukam jakieś fajnej drukarki Epson do druku domowego ale w dużej ilości? Często drukuje dzieciom coś lub do pracy, a więc bym chciała coś solidnego. Jaki model wybrać, aby był praktyczny i tani w druku?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jak drukujesz w czerni dużo to może drukarka mono. Widziałam ciekawe modele od Epson w dobrej cenie. Zerknij na modele M110 czy M1120 nie są one bardzo kosztowne, a jednak wydajne i energooszczędne.
Odpowiedz
#3
Może i dobre rozwiązanie ale jednak czasem w kolorze się zdarza i bym nie mogła wtedy wydrukować jej w domowym zaciszu. Wolałabym chyba coś kolorowego zakupić. Może ktoś coś poradzi mi w tej dziedzinie.
Odpowiedz
#4
Ja mogę polecić Ci z kolorowych drukarek Epson na pewno L3156 . Jest to model tak naprawdę średniej klasy, ale my jesteśmy zadowoleni z druku, kosztów.
Odpowiedz
#5
Jeżeli chodzi o mnie to ja mam drukarkę marki HP i jestem generalnie z niej zadowolona. Właśnie planuje teraz do niej kupić czarny tusz. Tutaj https://www.drukuj24.pl/wklad-atramentow...nalny.html znalazłam ciekawe oferty. Może kojarzycie ten sklep?
Odpowiedz
#6
Akurat z tej firmy nie mam drukarki, ale z tego co mi się wydaje to mają porządny sprzęt. Co do drukarek to myślę, że też mogą was zainteresować drukarki sublimacyjne proponowane przez firmę supportart.pl. W tej firmie znajdziecie własnie taki sprzęt, który posłuży do zrobienia nadruków na różne przedmioty, w tym nadruki na etui telefonu, nadruki na kubeczki i inne przedmioty.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Jeśli chodzi o tusze i tonery do drukarek to warto rzucić okiem na ich zamienniki. Moim zdaniem to dużo mniejszy wydatek, a takie zamienniki dają taki sam efekt druku jak oryginały. Poczytajcie o nich na stronie https://artjet.pl/pl/c/TFO/60.
Odpowiedz
#8
zdecydowanie warto, bo można się potem nieźle rozczarować, chociaż na szczęście nawet do nowych modeli dosyć szybbko activejet wypuszcza swoje zamienniki, a to najlepsza marka zamienników dla mnie
Odpowiedz
#9
A czy to prawda, że za tuszami warto się tutaj https://www.drukuj24.pl/wklad-atramentow...nalny.html rozglądnąć? Słyszałam, że w tym sklepie można dostać tusze niemalże do każdego modelu drukarek. Co ważne mają tam niewysokie ceny i można kupić tam nie tylko oryginały, ale też doskonałe zamienniki. Co sądzicie na ten temat? Czy ktoś z was tam kupował?
Odpowiedz
#10
Jak najbardziej mogę się zgodzić, że bardzo ważnym elementem wyposażenia biura jest odpowiednia drukarka. Nie trzeba też jak się okazuje jej kupować, a skorzystać z opcji dzierżawy. Zajrzyj na https://ale.pl/1165-dzierzawa-drukarek-i-kopiarek. Takie rozwiązanie ma bardzo dużo zalet. Jedną z nich niewątpliwie jest oszczędność środków i czasu, ponieważ nie musimy przejmować się serwisami, zamiennikami, czy także problemami z kosztownymi awariami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama