Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co dla faceta
#41
Jeśli Twój chłopak nie ma zegarka to myślę, że tego typu prezent z pewnością wywoła uśmiech na jego twarzy. Zastanów się tylko jaki rodzaj czasomierza bardziej przypadnie mu do gustu. Niektórzy wolą analogowe zegarki, lecz ja postawiłbym raczej na jakiś inteligentny smartwatch, który wykorzysta także podczas uprawiania sportu. Osobiście polecam Ci model Garmin Venu Sq 010-02426-11, który jest wyposażony w niezwykle wiele przydatnych funkcji, a co najważniejsze wygląda bardzo oryginalnie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#42
Jak nie masz pomysłu co kupić swojemu facetowi, to możesz zdecydować się na jakieś lepsze whisky, które na 100% przypadnie mu do gustu. Jeśli nie wiesz też jak wybierać dobre whisky, to możesz zajrzeć na https://magazynkaszuby.pl/2020/09/czym-k...powiadamy/, żeby dowiedzieć się czym się kierować przy wyborze whisky.
Odpowiedz
#43
czy wasi faceci są też fanami nowinek? Mój chciałby nowy telefon, myślałam żeby mu na gwiazdkę kupić, tylko ni ewiem co ciekawego do 1500 zł można wybrać
Odpowiedz
#44
A może olejek do brody?
https://barbersupply.pl/cat-pol-12145538...brody.html
zerknij sobie tu i zobacz co jeszcze ewentualnie mogłabyś dokupić do takiego prezentu.
Ja uważam, że każdy facet się ucieszy bo jednak jest to prezent praktycznyUśmiech
Odpowiedz
#45
Jeżeli lubi dobre trunki to może butelka na whisky i do tego zestaw ładnych szklaneczek i taca byłoby fajnym pomysłem? Zawsze to coś eleganckiego a przy okazji praktycznego. Ostatnio taki coś kupowaliśmy ojcu do gabinetu bo stłukł swoją karafkę i nowa prezentuje się jeszcze lepiej Uśmiech To taki luźny pomysł, czasem najlepiej samemu zapytać co by chciał dostać Wink
Odpowiedz
#46
Jeżeli chodzi o dobrej jakości propozycje sportowe, to może warto rozważyć jeżeli jeszcze nie ma zakup dobrego smartwatcha w wersji sportowej. Ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez - https://ale.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=amazfit&submit_search= gdzie nie brakuje propozycji w przystępnych cenach i jednocześnie od topowych producentów, jak na przykład AMAZFIT T-REX CAMO GREEN MORO z którego sam jestem mega zadowolony i korzystam praktycznie na co dzień Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#47
Jeśli przed nim kreuje się perspektywa pracy w domowym zaciszu, która wydaje się wygodna i atrakcyjna to może słuchawki do pracy zdalnej. Dobre słuchawki do telefonu komórkowego, które posłużą do pracy zdalnej, również powinny cechować się wygodą użytkowania. W tym przypadku najlepszym wyborem okażą się modele nagłowne, których kompaktowa konstrukcja umożliwi Ci komfortową pracę.
Odpowiedz
#48
mój mąż ostatnio coś zaczął mówić, ze przydałby mu się jakiś porządny alkomat i to chyba właśnie to sprawię mu w tym roku na gwiazdkę Uśmiech w internecie jest tego całe mnóstwo ale warto patrzeć na jakość i wybierać produkty, które dają wiarygodne wyniki. A takie znajdziecie z pewnością w sklepie https://alko-maty.pl/12-alkomaty-profesj...-policyjne . Warto się rozejrzeć bo oferta jest mocno rozbudowana a ceny korzystne Uśmiech
Odpowiedz
#49
znalazłam i zamówiłam telefon tcl 10Plus, ma bardzo dobre parametry, świetny wyświetlacz i dobry aparat, za takie pieniądze to bardzo dobra opcja
Odpowiedz
#50
Facetom tak trudno zrobić udany prezent
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama