Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowa żywność
#61
Myślę, że w trzymaniu zdrowej diety przydać się może wyciskarka do owoców. Domowe soki zawsze są zdrowsze od tych kupnych. Przemyślcie to sobie
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#62
Ja bardzo lubię kaszę jaglana. Dostaję ją tu https://www.bee.pl/9078-kasza-jaglana Jest ona zdrowa, a co dla mnie ważne skutecznie zabije uczucie głodu - a że się odchudzam to jest o dla mnie ważny argumet. Warto podawać ją dzieciom ponieważ jest bogatym źródłem wielu witamin i minerałów.
Odpowiedz
#63
I jak tam udało sie już znaleźć jeden i sprawdzony sklep spożywczy online? Jeśli jeszcze nie i chcielibyście przede wszystkim zadbać o swoje zdrowie i oczywiście samopoczucie na co dzień mając mnóstwo energii to mogę polecić Wam do sprawdzenia jeden z moich ulubionych, czyli Fit or Sweet https://fitorsweet.pl/produkty-zbozowe/k...0-g-turtle w którym będziecie mogli też kupić smaczne płatki bezglutenowe na śniadanie. Dobre ceny i też bardzo sprawne dostawy, pozdrawiam!
Odpowiedz
#64
A czy wiecie, czym są nutridrinki? To produkty żywieniowe dla osób chorych i z dolegliwościami. Są odpowiednio zbilansowane, aby dostarczać jak najwięcej odpowiednich składników dla organizmu. Takie nutridrinki to na przykład Fresubin czy Nutrica, dostępne w aptekach DOZ w najlepszych na rynku cenach.
Odpowiedz
#65
Odnośnie poszukiwań dobrej jakości w zakresie wyboru produktów spożywczych zarówno suchych, owoców, warzyw, czy również mięsa i nabiału to jak najbardziej do sprawdzenia mogę polecić Wam także sklep w którym sami je kupowaliśmy, czyli https://e-spar.com.pl/kategoria/mieso-drobiowe/962 E-Spar jest też to, że można zrobić sobie u nich wygodnie zakupy online z czego oczywiście korzystam, bo sama nie lubię chodzić po sklepach i tracić na to zbędnego czasu. Miła obsługa i rozbudowana oferta wraz z dostawami online, pozdrawiam!
Odpowiedz
#66
Zdrowe odżywianie jest bardzo ważne, ponieważ dieta ma ogromny wpływ na organizm. Jeśli chcecie się zdrowo odżywiać to pomyślcie o wprowadzeniu do swojej diety takich produktów jak soki z kiszonych warzyw.Soki te sa bardzo zdrowe, mają korzystny wpływ na organizm i są bardzo smaczne. Ja codziennie sięgam po sok z buraków lub kapusty.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#67
Natomiast jeżeli będziecie chcieli robić wygodne zakupy spożywcze polskich marek online pomimo kiedy przebywacie w Niemczech, Austrii. Danii itd. to polecam zapoznać się z ofertą https://odpolaka.com/ bardzo fajny sklep z przystępnymi cenami. Do tego miła i profesjonalna obsługa która zapewnia terminowe dostawy, a do Niemiec nawet powyżej konkretnej kwoty można liczyć na darmową dostawę. Pozdrawiam!
Odpowiedz
#68
Ja najbardziej lubię domowe jedzenie i bardzo często zdarza nam się z żoną gotować. Ostatnio robiłam bigos, a kluczowa są zdrowe kiszonki przede wszystkim kapusta kiszona. Muszę przyznać, że wyszło genialnie i co najważniejsze całej rodzince bardzo smakowało, także chyba jeszcze raz w przyszłym tygodniu go przygotuję Uśmiech
Odpowiedz
#69
Jest sporo sklepów, które zajmują się sprzedażą wysokiej jakości produktów. Sama jestem fanką zakupów w idelikatesty24.pl gdyż posiadają spory wybór produktów do przepisów kuchni śródziemnomorskiej, którą uwielbiam!
Odpowiedz
#70
Jeżeli chodzi o mnie, to bardzo często zamawiam mięso u producenta tradycyjnych wędlin z dziczyzny Wędliny z Birczy, gdzie w ofercie znajdziecie m.in. domowe wędliny . Moim zdaniem posiadają bardzo rozbudowaną ofertę, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb klientów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama