Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup samochodu
#1
Już od jakiegoś czasu bardzo podoba mi się skoda KAMIQ . Chyba zdecyduje się na ten samochód chociaż , nigdy wcześniej nie miałam skody i nie wiem ajkie sa te samochody. Może ktoś z was juz taki ma i powie mi jak się nim jeździ.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Gdybyś zapytała o markę Porsche, to bym bez chwili zastanowienia powiedział Ci, że świetne samochody mają. Ja w Porsche Centrum Sopot kupowałem kilka miesięcy temu nowego Macana. Chorowałem na ten samochód, klasa, komfort i bezpieczeństwo jeśli o jazdę chodzi. Dla mnie to marka numer 1.
Odpowiedz
#3
Ja również przymierzam się do zakupu nowego samochodu, jednak najpierw chciałabym jak najszybciej sprzedać swoje stare auto. Trafiłam na taki skup aut Włocławek https://skup-aut-torun.pl/wloclawek/ i pomyślałam, że może warto byłoby spróbować właśnie tam sprzedać swoje auto... jak sądzicie, czy to dobry pomysł?
Odpowiedz
#4
Grunt to wiedzieć, na jaki standard samochodu chcecie się zdecydować. Czuję, że dobrym pomysłem może być skorzystanie z rozwiązań, jakie możecie znaleźć w takich salonach jak audi centrum lodz. Dzięki temu będziecie mogli być spokojni o jakość pojazdów, które nabywacie.
Odpowiedz
#5
Odradzam inwestowanie w samochód używany. Mam świadomość tego, że jest o wiele tańszy, ale wtedy nigdy nie mamy pewności czy jest on w 100% sprawny i czy za jakiś czas nie będzie się psuć. Ja aktualnie mam nowego Jeepa Compass, z którego jestem bardzo zadowolony, Kupiłem go w atrakcyjnej cenie - trafiłem na promke haha Big Grin.
Odpowiedz
#6
Niezależnie od tego, jakie auto zdecydujemy się kupić, będziemy musieli o nie odpowiednio zadbać. Jeśli nasz samochód ulegnie awarii podczas trasy, proponowałbym w pierwszej kolejności wezwać pomoc drogowa Lublin
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
W przypadku samochodów używanych radzę Wam uważać, bo te często nie są do końca sprawne. Ja kiedyś kupiłam taki samochód i praktycznie od razu musiałam wymienić kilka części z układu wydechowego. Te niepotrzebne sprzedałam na skupie, bo oferował dobre ceny. Tutaj macie dobry przykład https://www.katalizatory-warszawa.pl/cennik. Wink
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz
#8
Bardzo dobre i bezpieczne samochody rodzinne oferuje między innymi dealer mercedes. Są to na pewno nie tylko ładne samochody, ale również niezawodne i komfortowe. Łatwo się je prowadzi i jest w nich sporo miejsca. Gdybym miał możliwość zmiany teraz samochodu, to na pewno rozważyłbym właśnie mercedesa. Od dawna podobają mi się te samochody, a nowe modele są coraz ciekawsze.
Odpowiedz
#9
Jeśli ktoś szuka używanego samochodu premium może zajrzeć na http://autorawicki.pl/ To pewne samochody z gwarancją przebiegu i pewną historią, sprzedawca profesjonalnie doradza i pomaga w uzyskaniu najlepszego finansowania. Spory wybór pojazdów sprawia że każdy znajdzie tam zarówno auto rodzinne jak i samochód bardziej reprezentacyjny.
Odpowiedz
#10
pamiętaj, żeby należycie dbać o zakupiony samochód, ja profilaktycznie od wielu lat stosuję środki od ceramizera: https://www.ceramizer.pl/ ostatni zakup: dodatek do oleju silnikowego, mają duży wybór dodatków do oleju silnikowego. Szczególnie polecam dla starszych samochodów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama