Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fotel ergonomiczny
#1
Hejka wam! Wiecie może gdzie będę mógł zakupić porządny fotel ergonomiczny? W domu trochę siedzę codziennie przed komputerem i strasznie mnie od tego bolą plecy. Znacie jakiś sklep w którym taki fotel zakupie? Słyszałem o tym https://mildis.pl/pl/fotele-ergonomiczne, co sądzicie? Wydaje się być przyzwoity.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Najwygodniejsze są tzw. fotele gamingowe. Taki fotel dla graczy jest bardzo ergonomiczny, ma podłokietniki, regulowane oparcie,  często też bywa wyposażony w poduszki pod kark i część lędźwiową kręgosłupa.  Idealnie sprawdza się przy każdej pracy przy komputerze, nie tylko podczas sesji gier.
Odpowiedz
#3
A czy oglądacie w domu dużo filmów i macie duży salon? Jeśli tak, to może warto byłoby zainwestować w wygodne, komfortowe fotele kinowe z oferty na stronie internetowej https://www.deluxdeco.pl/navigation/fotele-kinowe.html? Jak Wam się taki pomysł podoba?
Odpowiedz
#4
Gdy znajoma urządzała swój gabinet, kupiła obrotowy fotel lekarski na meble-medyczne.pl. Jest bardzo zadowolona, ponieważ realizacja zamówienia była bardzo szybka, a sama jakość wykonania fotela, stała na wysokim poziomie. Dlatego polecam Uśmiech
Odpowiedz
#5
Wiecie co ja szukam teraz do mojego salonu foteli, jakie fotele możecie mi polecić? Jakie macie u siebie? Widziałam ofertę tego https://www.sfmeble.pl/c/fotele-do-salonu sklepu i mają całkiem dobre ceny. Zamawiał ktoś z was od nich? Chyba tak zrobię.
Odpowiedz
#6
Ja dzisiaj trafiłam na fotel do masażu Massaggio Bello 2 wymiary zastanawiam się nad zamówieniem go. Już od jakiegoś czasu myślę nad takim fotelem. Mam problemy z kręgosłupem i myślę, że taki fotel mi się przyda.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowego fotela, to osobiście moge Wam polecić sklep internetowy, w którym znajdziecie ergonomiczny fotel biurowy oraz wiele innych produktów w atrakcyjnych cenach. W razie jakich kolwiek pytań, wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.
Odpowiedz
#8
Ja kupowałem fotele biurowe w Gdańsku. W sumie całe wyposażenie biura zamawiałem w fabryce mebli i wyposażenia do biur Kostrubiec. Mają duży wybór i bardzo funkcjonalne rozwiązania, które jednocześnie dobrze wyglądają zarówno w małym jak i większym biurze.
Odpowiedz
#9
A może fotel obrotowy do biura cię zainteresuje? Sama zdecydowałam się na taki fotel do swojego biura i sprawdza mi się naprawdę świetnie. Co najważniejsze, jest bardzo wygodny więc nawet po 8h siedzenia nie mam problemu z bolem kręgosłupa. To dla mnie największa zaleta !
Odpowiedz
#10
Ja również uważam, że najlepszą opcją będą w tym przypadku fotele gamingowe. To one właśnie przeznaczone są dla osób, które spędzają dużo czasu przed komputerem. Popatrz na takie fotele od DX Racer. Ergonomiczne i funkcjonalne. Mają dodatkowe możliwości regulacji, które pozwalają dopasować fotel do swoich indywidualnych potrzeb. No i świetnie się prezentują - nowoczesny design podkreśli charakter wnętrza.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama