Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na biznes - dania gotowe
#1
Myślicie że to dobry pomysł? sprawdzi się? chciałabym zająć się produkcją dań vege gotowych. Takich tylko do odgrzania. Ludzie płacą po 100 zł nawet za dietę pudełkową a tu można byloby jedno danie za około 10 zł już sprzedawać. Jak myślicie, jakieś rady dla mnie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Chyba dobrze kombinujesz. Szczerze to sam bym chętnie sobie takie dania kupował, oby bez konserwantów to było. I z najlepszych składników. Nawet i za 15 zł czy 20 wtedy takie danie bym kupił chętnie. Obiadowe spokojnie mogą więcej jeszcze kosztować. Świeże warzywa może dostarczać http://rogowski.net.pl/ , sprawdzałaś już takie opcje? bo nie trzeba samemu przecież wszystkiego przygotowywać. To jest firma z bardzo dużym doświadczeniem w tym zakresie i można mieć pewność wysokiej jakości dostarczanych warzyw. Przede wszystkim zawsze takiej samej, bo jak zaczniesz produkcję i ktoś polubi dania to będzie oczekiwał takiej samej jakości i smaku już zawsze. Nie ma tu miejsca na wadliwe dostawy. A jak vege to podstawa to będą warzywa i owoce przecież.
Odpowiedz
#3
Zerknij może sobie najpierw na rynek i zobacz co się dzieje. Zrób analizę rynku i sprawdź, jak wygląda procedura badań marketingowych: skilltelligence.pl/aktualnosci/procedura-badan-marketingowych-szybkie-akcje-w-sytuacjach-kryzysowych-crowdsourcing-a-podejscie-tradycyjne/ by podjąć odpowiednią decyzje, czy wchodzisz w jakiś biznes. Ta firma Skilltelligence jest z miasta Warszawa i często z niej korzystam do badań rynkowych
Odpowiedz
#4
Ja ogólnie jestem fanką dań gotowych ponieważ nie do końca mam odpowiednio dużo czasu na gotowanie i przygotowywanie posiłków po pracy, treningach itd. Dlatego zamawiam sobie zawsze lekki zapas w https://e-spar.com.pl/kategoria/dania-gotowe/955 jest to sklep spożywczy z naprawdę fajnymi produktami wysokiej jakości. Ceny nie są wysokie, a można jeść zdrowo, tanio i szybko co sobie szczególnie cenię. Pozdrawiam ciepło Uśmiech
Odpowiedz
#5
Można fajnie po eksperymentować i stworzyć jakieś ciekawe dania. Musisz tylko dostosować do tego odpowiednie produkty. Możesz też znaleźć coś nowego, Ja dowiedziałam się, ze jest coś takiego jak suszony ser https://planteon.pl/przyprawy-swiata/dod...ony-1-10mm , ma on wiele zastosować w różnych daniach.
Odpowiedz
#6
To nie jest zbyt oryginalny pomysł
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
My już mamy swój biznes i w związku z tym chcę się Was o coś zapytać. Wiecie może jak wyglada gęsiarka do pieczenia ? Właśnie takiego naczynia potrzebujemy do pieczenia drobiu. Najbardziej odpowiada mi ta żeliwna, która dostępna jest w sklepie gastromania.pl. Jest solidna i w dobrej cenie. Nawet kupiłabym ich kilka do naszego lokalu.
Odpowiedz
#8
(27.01.2021, 15:04)Selena napisał(a): Ja ogólnie jestem fanką dań gotowych ponieważ nie do końca mam odpowiednio dużo czasu na gotowanie i przygotowywanie posiłków po pracy, treningach itd. Dlatego zamawiam sobie zawsze lekki zapas w e-spar.com.pl/kategoria/dania-gotowe/955 jest to sklep spożywczy z naprawdę fajnymi produktami wysokiej jakości. Ceny nie są wysokie, a można jeść zdrowo, tanio i szybko co sobie szczególnie cenię. Pozdrawiam ciepło Uśmiech

No to jak też mam swój ulubiony sklep spożywczy https://e-szop24.pl/ - robię w nim zakupy do domu i do firmy.

[Obrazek: 038508_alpro_nap_soj_o_sma_cze_bb1_min.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama