Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Posłaliście dzieci do szkoły państwowej czy prywatnej?
#1
Posłaliście dzieci do szkoły państwowej czy prywatnej?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Tylko i wylacznie szkola panstwowa, w szkole prywatnej nei naucza sie zycia Tongue Ostatnio moja corka zazyczyla sibie na urodziny zabawe na sali zabaw z przeroznym przekrojem dzieci https://kidos.pl/zajecia/warszawa/k,sale-zabaw i ejstem bardzo zadowolona, bo nie patrzy na to kto ile zarabia, z jakiego domu pochodzi, wazne by na super sali bawili sie rownie wspaniale Uśmiech
Odpowiedz
#3
Ja uważam, ze jeśli ktoś ma środki to lepiej posłać dziecko do szkoły niepublicznej, bo tym samym zapewni mu się lepsze wykształcenie. Nie ma się co oszukiwać - szkoly prywatne mają wyższy poziom nauczania. Bardzo dobra jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie, jeżeli jesteście ze stolicy to szczerze polecam.
Odpowiedz
#4
Prywatne szkoły są dziś popularne i właśnie jak się chce znaleźć placówkę dla dziecka to warto zerknąć na takie w okolicy. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie też wydała się nam najlepsza. Fajne jest to, że dziecko tu ma sporo zajęć dodatkowych.
Odpowiedz
#5
My właśnie wybieramy szkołę podstawową dla córki i zainteresowała nas szkoła podstawowa lublin: https://paderewski.lublin.pl/szkola-pods...ona-glowna. To szkoła międzynarodowa, gdzie stawia się przede wszystkim na naukę języków. Co o tym myślicie?
Odpowiedz
#6
Prywatne szkoły są dzisiaj popularne i wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie zapewnia dzieciom odpowiednie warunki do nauki. Na pewno warto wziąć pod uwagę to, że są tutaj zajęcia dodatkowe, ale i małe klasy co ułatwia dzieciom naukę.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Na pewno warto dziecko posłać dodatkowo do jakieś prywatnej szkoły języków obcych. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski możecie zapoznać się z ofertą szkoły językowej ProfiLingua, która jak widać organizuje między innymi profesjonalne kursy angielskiego - również dla dzieci Wink Co Wy na to?
Odpowiedz
#8
(29.01.2020, 16:48)prom6 napisał(a): Prywatne szkoły są dziś popularne i właśnie jak się chce znaleźć placówkę dla dziecka to warto zerknąć na takie w okolicy. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie też wydała się nam najlepsza. Fajne jest to, że dziecko tu ma sporo zajęć dodatkowych.
Szkół jest teraz sporo w okolicy i jak najbardziej prywatne stają się coraz bardziej popularne. Zdecydowanie warto rozejrzeć się za dobrą placówką. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie ma dobrych nauczycieli. To dużo, bo dziecko szybko będzie się rozwijać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości