Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze VOD
#11
W mojej opinii jeżeli będziecie szukali dobrej jakości telewizorów w rozsądnych cenach to jak najbardziej warto zwrócić uwagę na ofertę producenta Manta u którego znajdziecie kilka fajnych modeli również z wysoką jakością obrazu, czystością dźwięku, ale też systemem smartTV. Jak dla mnie taki model "50LUA19D - Telewizor TV 50" T2 HEVC/265" w pełni spełnia swoje wymagania.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Macie w swoim domu soundabry? Jeśli tak, to jaki dokłądnie model? Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem takiego sprzętu do swojego domu. Jak mam być szczera, to w oko wpadł mi ten model https://soundbary24.pl/soundbary-lg/ ale zanim zdecyduję się na zakup, to chętnie poznam waszą opinię.
Odpowiedz
#13
Moja obowiązkowa lista, oglądane co roku ?? :
Ja Cię kocham, a Ty śpisz
Pora cudów ?
Ominąć święta
Holiday
I większość filmów produkcji Hallmark

Na święta dobrze jest również obejrzeć sobie jakiś film o papieżu: https://filmi.pl/filmy-o-papiezach Polecam zajrzeć sobie na stronę. Jest tutaj przegląd takich włąsnie filmów.

Warto jest zobaczyc przynajmniej jeden. Jak widzicie jest ich wiele, nie tylko religijne i dokumentalne.
Odpowiedz
#14
Nie ma co, telewizor też jest bardzo ważny i to najlepiej jak największy co nieWink Warto sobie coś więcej poczytać przed takim zakupem bo technologii jest całkiem sporo i oczywiście trzeba wybrać jak najlepiej. Małego telewizora też nie chciałam i tak będziemy decydować się zapewne na LG OLED65C11LB. Czytałam, że LG ma bardzo dobre telewizory.
Odpowiedz
#15
Szukając przede wszystkim porządnych modeli telewizorów do swojego salonu to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta Manta u którego też zdecydowaliśmy się na zakup modelu 50LUA19D w rozmiarze 50 cali jakością 4K, SmartTV i też naprawdę dobre wykonanie.
Odpowiedz
#16
Macie jakąś sprawdzoną platformę na której oglądacie VOD? Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Ja ostatnio coraz bardziej lubię Amazon Prime, ale czasami trzeba się naszukać ciekawych produkcji.
Odpowiedz
#18
Polecam Netflixa i HBO Max, tam oglądam zdecydowanie najwięcej

___________________________________________
Autentyczny cennik prac murarskich
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama