Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cyfrowe waluty a konto osobiste
#1
W dobie internetu i tego, ze cyfrowe waluty stały sie coraz bardziej popularne, warto poszukać jakiegoś konta osobistego takiego jak to https://bitbay.net/pl/konto-osobiste by móc tymi walutami operować. Wy już myślieliscie o założeniu takiego konta
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Najlepsze konta sa dla studentow www.konto-studenckie.pl Oni maja korzystne warunki zalozenia sobie takiego konta. Jak najbardziej warto sprawdzic, czy nam tez sie uda takie sobie zalozyc.
Odpowiedz
#3
Nigdy nie myślałem o czymś takim, bo wirtualną walutą za nic przecież nie zapłacę. Dobrodziejstwem nowoczesności jest dla mnie natomiast kantor online gdzie mogę korzystnie wymieniać waluty będące w normalnym obiegu. To rozwiązanie pozwala mi oszczędzać i czas i pieniądze.
Odpowiedz
#4
Podczas mojego urlopu nie zawsze miałem dostęp do wypłaty w bankomacie, dlatego stwierdziłem, że będę rezliował wszystkie zapłaty poprzez przewalutowanie w kantorze internetowym. Będąc w Chorwacji bardzo pomógł mi portal https://www.pluskantor.pl/
Odpowiedz
#5
Tego typu rzeczy powinniście załatwiać w sprawdzony sposób. Jeśli chodzi o wybory, co do których nie jesteście przekonani, to zawsze warto korzystać przy tym z takich poradników jak gdzie konto dla młodych. Na tej podstawie będziecie w stanie dobrać odpowiednie konto dla siebie.
Odpowiedz
#6
Jeśli chodzi o kantor online to warto korzystać z Waluteo. Właśnie tutaj są korzystne kursy walut, ale też niski spread i nie pobiera się prowizji. Już wiele osób korzystało z tego i można zyskać swoje pieniądze w danej walucie. Warto korzystać z kantorów online.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama