Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porządny stół to jadalni
#31
Wydaje mi się, że wybór konkretnego modelu stołu w dużej mierze zależy od gustu, natomiast jest kilku producentów których ofertę warto sprawdzić jak np. http://www.finchathome.pl/ popatrzcie sobie tutaj jakie stoły są możliwe do zakupu i dajcie też znać czy wybraliście coś dla siebie. Mam nadzieję, że mój wpis okazał się pomocny.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Mam piękny blat od stołu ze starego stołu prababci, ale chciałabym wymienić mu stelaż, aby prezentował się odrobinę nowocześniej. Pod adresem: https://speranda.pl/solidne-i-stabilne-s...producent/ udało mi się znaleźć ciekawą ofertę. Myślę, że jeśli chodzi o stelaż stołu producent speranda jest godny uwagi.
Odpowiedz
#33
Myśle, że mogą wam się też jednak spodobać stoły do garażu , dodatkowo też ceny nie są wygórowane
Odpowiedz
#34
Ja z wielką przyjemnością podziele się moim nowym odkryciem jakim jest blat hpl. Do wyboru w 3 opcjach: kamienna, drewnopodobna, jednobarwne! Sprawdżcie sami! Są łatwe do czyszczenia i prezentują genialnie uspójniając wnętrze!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama