Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znacie jakiegoś dobrego tatuażystę z Poznania?
#1
Znacie jakiegoś dobrego tatuażystę z Poznania?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja polecam zerknąć na to studio tatuażu - https://www.skytattoo.net/studio-i-salon...zu-poznan/ . Tutaj dokładnie wiedzą jak wykonywać profesjonalne tatuaże i jestem pewna, że wyjdziesz od nich zadowolona tak samo jak inni klienci, w tym także celebryci. Tatuaż jest praktycznie na zawsze, wiec trzeba wybrac odpowiednie miejsce.
Odpowiedz
#3
Niestety nie znam żadnego dobrego tatuażysty ale to wynika z tego, że nie mam tatuażu jak na razie to nie mam zamiaru go sobie robić. Wystarczy, że mój chłopak sobie zrobił i teraz zastanawia się nad tym jak tatuaż pielęgnacja powinna wyglądać, aby tatuaż był w tak samo żywych kolorach jak od pierwszego razu. Może macie jakieś swoje cenne rady aby taki tatuaż ciągle wyglądał jak nowy
Odpowiedz
#4
W temacie tatuaży to ja totalnie polecam JahLove Tattoo z Wilczej w Wawie: https://www.facebook.com/studio.tatuazu....o/?fref=ts tu macie ich portfolio. Mnie oczarowały prace Mai i dość długo najpierw obserowałam jej prace, żeby się przekonać czy jej styl pasuje do mnie. Zrobiłam u niej dziarę rok temu i powiem wam, że dalej się nią zachwycam Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama