Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tatuaże
#1
Hej, macie tatuaże? Ile ich sobie zrobiliście i czy jest to bolesne?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Tatuaże są teraz modne i jak najbardziej warto o tym pomyśleć w jakim miejscu sobie taki wykonać i jaki to będzie projekt. Na pewno studio tatuażu w Szczecinie ma dobre opinie i wykonują świetne tatuaże. Właśnie dzięki nim można się cieszyć ładnym tatuażem w dowolnym miejscu na ciele.
Odpowiedz
#3
No tak, są modne. Ale trzeba wiedzieć dokładnie, jak przygotować się do zabiegu tatuowania, żeby nie było żadnych niepożądanych niespodzianek...
Odpowiedz
#4
Samo przygotowanie do zrobienia tatuażu jest oczywiście bardzo istotne. Ale równie ważne jest dbanie o tatuaż już po jego wykonaniu. Powinno się nie tylko dezynfekować wytatuowana skórę, ale również ją natłuszczać.
Odpowiedz
#5
Ja najbardziej lubię tatuaż etniczny i neo-tradycyjny i ekipę z Blackstar Studio z Warszawy https://www.blackstarstudio.pl/tatuaz-warszawa/ Zrobiłem u nich rękaw i planuję kolejne tatuaże, to mega profesjonaliści a dodatkowo świetna ekipa, tatuowanie się u nich to mega przyjemność Uśmiech
Odpowiedz
#6
Jeśli chodzi o tatuaże, to trzeba pamiętać aby przy nich nie stracić zdrowia. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby o nie dbać gdy są świeże. W tym celu mogę polecić Octenisept, który sam stosowałem w celu pielęgnowania tatuażów, ale produkt ma znacznie szersze zastosowanie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Mam chyba 5 Big Grin Nie maja jakieś znaczenia, nad kolanami napis, na rękach wzorki, nie bolało Big Grin
Odpowiedz
#8
Co do tatuażu to oczywiście bardzo ważne jest to aby odpowiednio zadbać o jego wygląd. Więc zaczęłam przeszukiwać internet aby dowiedzieć się jakiego rodzaju kosmetyki są najlepsze. I tak też udało mi się trafić na tę stronę https://beardman.pl/kategoria/pielegnacja-tatuazu z której to nie tylko wiele dowiedziałam się na temat pielęgnacji tatuażu ale i kosmetyki znalazłam.
Odpowiedz
#9
Ja mam zrobiony rękaw i poza tym 5 innych tatuaży, mnie to niespecjalnie boli, także ja mogę polecić Uśmiech Co do dobrego studia to najlepsze jest według mnie Art Force z Warszawy https://artforce.pl/o-studiu/ Mają tam duże doświadczenie, dbają dobrze o klienta (w tym jego bezpieczeństwo) no i przede wszystkim ich tatuaże to pełen artyzm, małe dzieła sztuki.
Odpowiedz
#10
Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama