Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie macie zdanie nt. kuracji Thermoliss?
#1
Cześć dziewczyny! Moje włosy są strasznie zniszczone (winna temu jest ciąża, która strasznie je osłabiła). Szukając informacji nt. tego jak mogłabym je wzmocnić natknęłam się na kurację Thermoliss. Czy mogłybyście wypowiedzieć się na jej temat?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Dziewczyno – nawet nie masz nad czym się zastanawiać!
Odpowiedz
#3
Jak rozumiem, stosowałaś tą kurację? Możesz powiedzieć na jej temat coś więcej?
Odpowiedz
#4
Oczywiście. Moje włosy również ucierpiały w wyniku ciąży. Stały się „niesforne”. Kuracja nawilżyła je, odbudowała i sprawiła, że moje włosy przestały się puszyć, z czym miałam problem jeszcze przed ciążą. Mało tego, kosmetyki te są wegańskie, co było dla mnie również bardzo ważne.
Odpowiedz
#5
Dziękuję Uśmiech! Skład od razu mnie przekonał, ale zastanawiałam się, czy kuracja rzeczywiście jest skuteczne.
Odpowiedz
#6
Ja co do produktów od Inoar też mam mega dobre doświadczenia. Dawno nic nie pomogło mi tak dobrze na moje słabe włosy jak właśnie ich maski i szampony. Każdej z Was mogę to śmiało polecić Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
U mnie tez sie ona fajnie sprawdzila. Az nie sadzilam, ze bede z niej tak zadowolona, bo w ostatnim czasie nic nie moglo pomoc na moje nieszczesne wlosy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama