Otrzymaliśmy 48% naszego celu ..
Zbiórka na hosting pod forum 367.77zł/rok


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam konta oszczędnościowego
#1
Tylko najlepiej, żeby w pakiecie nie było do tego konta osobistego z opłatami (ewentualnie darmowe mogłoby być).

Szukam czegoś, co miałoby w miarę normalne oprocentowanie. Raczej na więcej niż na lokatach nie ma co liczyć?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ing bank sląski ma niezłe warunki:
Bezpłatne otwarcie i prowadzenie konta.
Oprocentowanie – brak.
Karty płatnicze – karta Visa PLN (wielowalutowa, płatności internetowe, zbliżeniowe, cashback), naklejka zbliżeniowa, karta HCE w telefonie.
Opłata za wydanie karty – 0 zł (Visa i HCE) oraz 15 zł za naklejkę zbliżeniową.
Miesięczna opłata za użytkowanie karty Visa – 7 zł (opłaty można uniknąć, dokonując transakcji kartą na kwotę min. 300 zł (osoby miedzy 18-26 rokiem życia – 200 zł). Naklejka zbliżeniowa – 0 zł.

Zerknij sobie tutaj ma opinie o koncie ing - mozesz sobie poczytać jakie zdanie na temat konta mają inne osoby, które zdecydowały się na skorzystanie z ich oferty

Obecnie maja bardzo dobre promocje na otwarcie konta. Jak również na konto oszczędnościowe.
Odpowiedz
#3
Faktycznie, w pierwszej kolejności powinniście dobrze zastanowić się nad tym, czego konkretnie oczekujecie od danego konta. Ja zawsze korzystam z takich poradników jak www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-360 To bardzo przydatna sprawa, dlatego śmiało możecie zacząć poszukiwanie idealnego konta właśnie w ten sposób. Pomyślcie nad tym dobrze.
Odpowiedz
#4
Dlaczego nie skorzystasz z rankingu kont bankowych? Osobiście szukałam najlepszego konta walutowego i właśnie na tej stronie https://www.najlepszekonto.pl/konta-walutowe je znalazłam, bez potrzeby przeszukiwania wszystkich banków. Widziałam również możliwość założenia konta bez potrzeby kontaktu z kurierem. A jak wiadomo w obecnej sytuacji koronawirusa lepiej nie kontaktować się z nikim. Dobrze, że banki wychodzą z taką inicjatywą.
Odpowiedz
#5
przy wyborze konta bankowego , można rozważyć wiele propozycji, jednak trzeba zastanowić się jakie opcje będa nam najbardziej potrzebne. Czytałam kilka artykułow i wydaje mi się, że https://bitbay.net/pl/konto-osobiste to konto ma bardzo fajną ofertę. Bo teraz sporo osób chce by płacić kryptow walutami
Odpowiedz
#6
Jeżeli jeszcze nie udało Wam się podjąć racjonalnej decyzji w zakresie wyboru dobrych lokat i kont oszczędnościowych zarówno dla siebie, jak i kont biznesowych to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez NestBank - https://nestbank.pl/dla-twojej-firmy/osz...est-lokata w przypadku których będziecie mogli liczyć nie tylko na dobre warunki, brak ukrytych kosztów i jednocześnie całkiem fajne oprocentowanie co pozwala nam pomnażać nasze zaoszczędzone firmowe środki.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
A czy macie otwarte jakieś konta emerytalne? Czy tak ogólnie myślicie już czasami o emeryturze i o tym, jak na nią zaoszczędzić? Czy raczej żyjecie chwilą i nie zaprzątacie sobie tym głowy?
Odpowiedz
#8
Konta oszczędnościowe znaleźć można w ofercie wszystkich liczących się banków. Sama ostatnio zdecydowałam się na założenie takiego konta oszczędnościowego w Starym Dzikowie https://www.bslubaczow.pl/oddzial-stary-dzikow gdzie mam również konto osobiste. Prowadzenie konta jest bezpłatne, a z zaoszczędzonych pieniędzy mogę skorzystać w dowolnym momencie bez utraty odsetek.
Odpowiedz
#9
Szukacie banku do prowadzenia konta? Ja akurat konto osobiste mam, teraz rozglądam się za korzystną ofertą na konto firmowe. Znalazłam tak artykuł https://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/lif...r-BB1chNWD gdzie piszą coś więcej o tym. Jak szukacie konta dla siebie to poczytajcie sobie porady z internetu.
Odpowiedz
#10
Ważne jest, żeby wybrać dobrą ofertę. Można poszperać i poszukać informacji na różnych portalach, w zestawieniach i rankingach http://zarabianie.org.pl/oszczedzanie/ra...osciowych/. Najprościej zacząć od jakichś podstaw i na bieżąco, śledzić świat finansów http://zarabianie.org.pl/.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Linki użytkownika

              Reklama