Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
namiot magazynowy
#11
I jak podjęliście już konkretną decyzję w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań magazynowych? Jeżeli jeszcze nie, to może warto zwrócić uwagę na wersję konstrukcji stalowych. W naszym przypadku tego typu pracami zajęła się firma Gaj Stal, to producent konstrukcji stalowych którzy akurat wykonali kawał świetnej pracy. Dzięki nim możemy się skutecznie rozwijać pomimo braku odpowiedniej ilości miejsca dla naszej firmy. Myślę, że warto wziąć pod uwagę i jak jeszcze jakieś pytania się pojawią to śmiało pisz, może coś jeszcze doradzimy Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Wiem, że takie prowadzenie nie jest łatwe. Dlatego musisz zastanowić sie co potrzebujesz przy takim magazynie. Wiem, ze bedą potrzebne ci palety euro. W wiekszych ilościach dostaniesz je tutaj https://saspalety.pl/ . Bo szukałam niedawno dla znajomych i udało mi się je tutaj znaleźć.
Odpowiedz
#13
Nad tym całym magazynowanie trzeba dobrze się zastanowić... Bo, może zamiast kupować namiot, czy budować magazyn lepiej byłoby wynająć gdzieś taką przestrzeń. Z tego co wiem firma http://ejko.com.pl oferuje krótkoterminowe i długoterminowe magazynowanie. Według mnie ich oferta jest bardzo opłacalna i można skorzystać u nich z wielu innych też usług.
Odpowiedz
#14
I jak podjęliście już ostateczną decyzję w tym zakresie, czy jednak szukacie jeszcze informacji i dobrych wykonawców w tym zakresie? My po długich przemyśleniach zdecydowaliśmy się postawić jednak na wersję hali namiotowej, a co do wyboru wykonawcy to z polecenia trafiliśmy na firmę NamPlan https://namplan.pl/hale-magazynowe/ którzy zajmują się tym od lat i mają wiele realizacji na koncie. Konkretni fachowcy, którzy pomogą Wam szybko wygospodarować dodatkowe miejsce magazynowe i to bez naprawdę ogromnych kosztów budowy technologią tradycyjną.
Odpowiedz
#15
Można zdecydować się i na taki magazyn oczywiścieWink Sprawdźcie sobie tu firmę https://www.ekobud.net.pl i ich pomoc przy projektowaniu magazynow. Od tego powinniście zacząć jeżeli macie w planach wybudowanie tego typu obiektu.
Odpowiedz
#16
A wyposażenie magazynu już zorganizowane? Jeżeli jeszcze nie, to polecam zaopatrzyć się w zapas skarbu takiego jak taśmy poliestrowe sklep. Bardzo dobry rodzaj taśm, które zabezpieczają każdy rodzaj przewożonego ładunku.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Myślę, że w takiej sytuacji bardzo dobrze sprawdziłyby się namioty ekspresowe, które są bardzo szybkie w montażu, ale posiadają solidną konstrukcję. Modułowa konstrukcja oraz możliwość dowolnej konfiguracji ścian pozwalają na rozstawianie namiotów pojedynczo i w zespołach kilku połączonych namiotów, wiec to świetnie rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują większych rozmiarów. Idealnie nada się np. jako tymczasowy magazyn podczas targów czy eventów.
Odpowiedz
#18
Czy w swoich magazynach zaplanowaliście drogi transportowe? Wydaje mi się to dość istotną kwestią przy planowaniu dużych powierzchni użytkowych. Można dzięki temu uniknąć licznych wypadków, upadków i uszczerbków nie tylko na zdrowiu, ale też w asortymencie. Wraz z mężem będę niedługo planować coś w rodzaju urządzania przestrzeni użytkowej w magazynie naszej firmy.
Odpowiedz
#19
W kwestii namiotów, jak i innych, stojących elementów reklamowych można także sprawdzić, co Pattent ma do zaoferowania Jest to firma rzetelna, przede wszystkim z bardzo dobrym podejściem do klienta. Możecie wiele rzeczy kupić, wynająć, ale na pewno zawsze będziecie zadowoleni. Oni to są fachowcy w tym, co robią.
Odpowiedz
#20
O właśnie, dzięki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama