Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawo spadkowe
#1
Zastanawiam się, czy spadek w Niemczech EMA zostawiony przez Polaka załatwiany jest na gruncie polskich czy niemieckich przepisów? Macie jakąś wiedzę na ten temat?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Trudno cokolwiek powiedzieć mi na ten temat, bo się na tym nie znam. Nam sprawy spadkowe po dziadku pomogła załatwić pani radca prawny Magdalena Adamczewska - http://www.adamczewska.com.pl/ , i jeśli chcesz uzyskać profesjonalną pomoc, to jak najbardziej polecam jej kancelarię. Świetnie zna sie na prawie spadkowym, ma w nim duże doświadczenie i ogromną wiedzę w tym zakresie. Jest osobą komunikatywną, empatyczną w stosunku do klienta i jest nastawiona na jak najszybsze i najskuteczniejsze rozwiązanie każdej sprawy.
Odpowiedz
#3
Nie mam pojęcia. Niestety nie mam rodziny za granicą, a może to i lepiej trudno powiedzieć. Radziłabym zgłosić się do kogoś, kto się po prostu na tym zna. W Kamieniu Pomorskim kancelaria adwokacka Węgłowski specjalizuje się m.in. i w takich sprawach. W Szczecinie jest druga kancelaria. Wtedy będzie jasność jak taka sprawa wygląda od strony prawnej i co trzeba dalej zrobić.
Odpowiedz
#4
Prawo spadkowe jest dość zagmatwane zwłaszcza jeśli chodzi o spadek zza granicy. W takiej sytuacji najlepiej jest skorzystać z pomocy prawnika lub radcy prawnego specjalizującego się w prawie spadkowym międzynarodowym.
Odpowiedz
#5
Potrzebowaliśmy wsparcia prawnego z zakresu prawa spadkowego no i się udało .Szeregu porad na najwyższym poziomie udzielili nam https://kancelaria-bachleda-kominek.pl/z...-spadkowe/ , za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Nie byliśmy do końca pewni kilku procedur związanych z dziedziczeniem.
Odpowiedz
#6
No to tutaj zdecydowanie mogę polecić w przypadku takich spraw zdecydowanie prawo spadkowe Bydgoszcz którzy przede wszystkim wyróżniają się doświadczeniem i skutecznością w rozwiazywaniu i wygrywaniu spraw nawet tych naprawdę trudnych. Dlatego Kancelaria Adwokacka Bydgoszcz - Adwokat Roman Wiatrowski w mojej opinii to bardzo dobry kierunek, ponieważ już wiele takich spraw przeprowadzili. No i też wszystkie niesnaski rodzinne udało się rozwiązać.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Na pewno do stwierdzenia spadku są potrzebne należyte i profesjonalne usługi ze strony notariusza. Gdy spotkał nas podobny kłopot to zadecydowaliśmy o zawiązaniu współpracy z kancelarią notarialną z Łodzi https://notariusz-w-lodzi.pl/oferta/1-st...ie-spadku/ . Z ich wsparciem mogliśmy zwrócić się do sądu w celu uzyskania potwierdzenia, że ma się prawa do spadku. Następnie został sporządzony dokument związany z poświadczeniem dziedziczenia.
Odpowiedz
#8
W prawie spadkowym często zdarza się, że przychodzi on nagle i niespodziewanie. Wówczas zaczynamy poszukiwać informacji na temat całego procesu oraz porad prawnych. W tej sytuacji można uzyskać informacji w bardzo krótkim czasie za pomocą porady internetowej. Niektóre kancelarie oferują kontakt przez całą dobę, więc najlepiej zebrać sobie pytania i umówić się na termin. Więcej na ten temat można dowiedzieć się za pośrednictwem strony: https://lexsecure.pl/szybka-porada
Odpowiedz
#9
Warto w ogóle zastanowić się, co realnie mogłoby być dla Was korzystne. Przecież jeśli nie jesteście zainteresowani spadkiem, to są sposoby na to, by się go pozbyć. Wiem, że dzisiaj realny jest chociażby skup udziałów w spadkach, więc może warto się zainteresować tymi tematami? Chodzi w końcu o Wasze pieniądze.
Odpowiedz
#10
Jak wygląda prawo spadkowe w Polsce? Czy spadek dziedziczą osoby tylko po prostej linii pokrewieństwa? Zastanawiam się czym jest wydziedziczenie ? Czy należy załatwiać to sądownie czy samodzielnie nie uwzględnić kogoś w testamencie? Czy jest to trudny temat? Czytałam, że sprawy wydziedziczenia zazwyczaj ciągną się bardzo długo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama