Otrzymaliśmy 44% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła podstawowa
#1
Cześć, zastanawiam się do jakiej szkoły podstawowej posłać dziecko. Polecacie jakieś placówki w Warszawie?
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Prywatne szkoły są teraz popularne i w samej Warszawie pojawia się ich coraz więcej.  Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest dobrą placówką i tutaj chodzą dzieciaki nawet z innej części Warszawy, bo warto. Szkoła zapewnia dzieciom naukę w małych klasach i doświadczonych nauczycieli. Widać po efektach dzieci, że daje to dobre rezultaty.
Odpowiedz
#3
Z kolei ja od siebie mogę polecić Te Vizje, sporo dobrego można powiedzieć o tej szkole. Jeżeli macie jeszcze małe dziecko i myślicie też o przedszkolu to sprawdźcie sobie ofertę Te Vizji Wawer https://wawer.tevizja.pl/oferta-edukacyjna/ Mają dwujęzyczne przedszkole i podstawówkę z nastawieniem na języki obce.
Odpowiedz
#4
Każdą placówkę oświatową obowiązują akty prawne wydane przez właściwego prawodawcę i to właśnie one warunkują jej funkcjonowanie w przestrzeni publicznej. W czasie pandemii COVID-19 sytuacja prawna w jednostkach oświatowych każdego szczebla jest bardzo dynamiczna i ulega nieustannym zmianom. Żeby za tym wszystkim nadążyć i nie narazić się na niemiłe konsekwencje warto skorzystać z wiedzy Pani Elżbiety Linowskiej, która specjalizuje się między innymi w prawie oświatowym, pracy oraz administracji. Szczegóły można poznać na stronie https://ecrklex.pl/.
Odpowiedz
#5
Najlepiej wcześniej się zapoznać z placówkami, jakie są w okolicy i wybrać najlepszą szkołę. Dziecko będzie się dobrze uczyło, jak nauczyciele zapewnią mu konkretne wsparcie. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie cieszy się popularnością. Jednak autorski program nauczania tak nie męczy dzieci.
Odpowiedz
#6
Jeśli będziecie mieli problem z zakupem danych podręczników to polecam stronę https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podrec...a-562.html. Przechodziłam ten problem z moją córką i dopiero na internecie znalazłam wszystkie książki które były potrzebne.
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Cześć co myślicie żeby dziecko rozwijać poprzez np. akcesoria modelarskie Chłopak ma 6 latek i właśnie zaczyna wszystko go interesować i nie wiem czy kupować mu wszystko czy ograniczyć
Odpowiedz
#8
Witam serdecznie! Pamiętajcie ,ze nauka nie musi być nudna i wymuszana. Super zajęcia np. z matematyki mogą wasze dzieciaki mieć w https://kidos.pl/zajecia/warszawa/p,matematyka powiem wam,ze to super sprawa, moje kochają takie zajęcia Uśmiech Mam nadzieje ,ze wam się to przyda ,zwlaszcza ze w spoleczeństwie króluje przekonanie ,ze matematyk ajest jakaś straszna. Zyczę dobrego dnia!
Odpowiedz
#9
A po szkole, po egzaminach, otrzymaniu świadectwa. Odbywa się kolejny ważny etap- wybór szkoły średniej. Jak teraz więc składać wnioski, kiedy panuje pandemia? Tutaj https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-be...e-wnioskow sporo na ten temat możecie sobie wyczytać.
Odpowiedz
#10
Mój chrześniak bawi się poprzez zabawy kreatywne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama