Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep medyczny
#11
Ja mogę polecić sklep internetowy Diagnosis. Atrakcyjne ceny i do tego świetnie zaopatrzony. Osobiście kupowałam tam ciśnieniomierz naramienny i termometr.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Również polecam Diagnosis. Ostatnio wyposażyłam się w termometr Istel NC300 BT z tego sklepu. Bardzo go lubię bo jest bezdotykowy a dodatkowo posiada funkcję Bluetooth
Odpowiedz
#13
Osobiście polecam Diagnosis. Jest tam mnóstwo sprzętu medycznego najlepszych firm i w dobrych cenach.
Odpowiedz
#14
Pewnie, że tak. Przecież jeśli zależy Wam na skutecznym podejściu do tego tematu, to koniecznie powinniście zajrzeć do https://spawear.pl/ i sprawdzić, co aktualnie jest na topie w kontekście odzieży medycznej. Warto zwrócić na to uwagę, bo chodzi w końcu o Wasz komfort. Myślę, że będziecie bardzo zadowoleni z takiego rozwiązania.
Odpowiedz
#15
Wydaje mi się, że sklep medyczny https://dlapacjenta.pl/ jest wart uwagi. Po pierwsze ze względu na szeroki wybór produktów a po drugie cenowo porównując do innych sklepów medycznych ten sklep wypada bardzo dobrze. Jeśli czegoś potrzebujecie to zachęcam do sprawdzania oferty.
Odpowiedz
#16
Dzięki za namiar, przyda się
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Diagnosis to zdecydowanie najlepszy sklep jaki znalazłam z medycznymi sprzętami jak termometry, glukometry itd.
Odpowiedz
#18
A kojarzycie hurtownię medyczną Spacemed ? Moim zdaniem jest świetnie zaopatrzona nie tylko w odzież medyczną czy sprzęt ale też w środki ochrony indywidualnej takie jak maski filtrujące https://spacemed.pl/pl/c/Maski-filtrujace/453 . duży wybór, korzystne ceny i bardzo sprawna realizacja zamówień Uśmiech
Odpowiedz
#19
Nie każdy sklep medyczny ma w swojej ofercie dobre jakościowo produkty, a to takie należy kupować, szczególnie jeśli chodzi o wyposażenie medyczne. W obecnych czasie, jednym z ważniejszych produktów są bezdotykowe termometry. Dzięki nim bez kontaktu fizycznego z drugą osobą, możesz sprawdzić jego temperaturę.
Odpowiedz
#20
Ja znam świetny sklep medyczny - Diagnosis. Możecie tam zamówić od termometrów po ciśnieniomierze i suplementy. Wszystko czego potrzebujcie. Sama osobiście bardzo lubię ten sklep
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama