Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep medyczny
#21
Ja chcę zamówić lampy lecznicze na podczerwień, lecz chciałabym zobaczyć pozytywne opinie lekarzy nt. Lamp Sollux. Czy może ktoś używał takie lampy i może ocenić je z praktyki?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Jeśli korzystasz z sklepu medycznego to warto abyś zainteresowała się medyczną marihuaną i jej pozytywnym działaniu na organizm. Nie tylko wycisza i oczyszcza organizm ale także łagodzi poważne choroby jak rak https://4ease.pl/blog/o-cbd/olej-z-konopi-na-raka o czym przekonało się już wielu ludzi. Oczywiście możesz być sceptycznie nastawiony do tego typu rozwiązań ale spróbuj żeby się przekonać osobiście czy działa.
Odpowiedz
#23
Jak szukasz sprzętu medycznego to polecam współpracę z tym producentem https://www.inmed.pl bo możesz zaoszczędzić na kupowaniu. Wyposażą kompletnie każdy gabinet jak i prywatne kliniki które stawiają na jakość i niezawodność. Nie tylko zapewnią sprzęt ale podejmą się jego serwisowania co gwarantuje niezakłócone działanie twojego biznesu. Jest to idealny partner do twojego biznesu.
Odpowiedz
#24
Jeśli potrzebuje ktoś większe ilości takiego asortymentu, to być może lepiej niż sklep sprawdzi się hurtownia stomatologiczna. Sama swego czasu zamawiałam trochę rzeczy do swojego gabinetu i byłam zadowolona - zwłaszcza z bardzo korzystnych cen, o które trudno w sklepach.

Wink
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz
#25
A powiedzcie mi, jeśli chodzi o takie specjalistyczne sprzęty, typu łóżka medyczne czy wózki inwalidzkie. Kupujecie takie rzeczy? Czy może bierzecie pod uwagę opcję wypożyczenia? Wiem, że jest wypożyczalnia łóżek szpitalnych , z której można takie łóżko na jakiś czas wypożyczyć, koszty miesięczne naprawde nie są duże w porównaniu do kupna... a na to wiadomo że nie każda chora osoba może sobie pozwolić. Mój tata ma tylko rente z której nie byłby w stanie tego sfinansować, a takie łóżko jest dla niego niezbędne, więc zdecydowaliśmy się na wynajem
Odpowiedz
#26
Witam, chcę kupić ciśnieniomierz naramienny w prezencie dla babci. Znalazłam kilka atrakcyjnych ofert na stronie Diagnosis. Czy ktoś może korzystał z ich produktów? Zależy mi, żeby ciśnieniomierz był łatwy w obsłudze i wykonywał dokładne pomiary.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Dziadek po tym, jak spadł ze schodów w zeszłym roku już niestety nie może chodzić, nie daje po prostu rady, nie ma siły. On ma 98 lat i to cud, że w ogóle wykonali operację, żeby go poskładać. Jeździ teraz na wózki, a raczej my go wozimy, ale nie traci chatu ducha i cały czas próbuje nas rozśmieszać Uśmiech.  Wózek inwalidzki kupiliśmy ze sklepu ZAWMED w Nowym Tomyślu https://www.zawmedsklepmedyczny.pl/ofert...medycznego . Dostaliśmy dobrą ofertę, a jeszcze weszło dofinansowanie, więc nie wydaliśmy aż tak dużo. Tam kupujemy też inne potrzebne nam artykuły.
Odpowiedz
#28
W sumie ja ostatnio zauważyłam, że sklep medyczny medyczny.store ma naprawdę sporo ze swojej strony do zaoferowania. Chociażby ja teraz mam w planie kupić takie artykuły, jak opaska ciśnieniomierz, bo mojej babci się popsuła. A zauważyłam, że oni mają nawet tego typu elementy.
Odpowiedz
#29
Witam, szukam ciśnieniomierza dla mojego taty. Bardzo zależy, mi prawidłowo mierzył ciśnienie i był prosty w obsłudze. Znalazłam kilka ofert w sklepie Diagnosis. Jednak jeszcze nigdy nie zamawiałam sprzętu medycznego przez Internet, więc chcę zapytać czy ktoś zakupił produkty w tym sklepie i może polecić?
Odpowiedz
#30
Oczywiście, że tak. To ważne tematy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama