Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sala weselna grójec
#1
Hej dziewczyny! Słyszałam dobre opinie na temat sala weselna grójec. Czy któraś z was zna może to miejsce i poleca?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Różne są sale weselne, ale jeśli nieważna jest dla was cena, albo lokalizacja, to myślę, że powinniście postarać się dopasować swoje wesele, szukając inspiracji w necie właśnie. Nam z mężem bardzo spodobało się to wesele w dworku new restaurant i to na nim będziemy się wzorować to tego właściwego ślubu. Cywilny odbył się, bo tak, a ten będzie wyjątkowy i urokliwy, to na pewno.
Odpowiedz
#3
Wybór sali weselnej to chyba najważniejsza rzecz przy okazji organizacji wesela, później tez będzie cieżko, ale na pewno jakoś to pójdzieWink Zastanawialiście się może nad wynajęciem fotobudki? Ja bardzo bym chciała. Znalazłam tak nawet firmę http://fotobudazwooda.pl ze specjalną, drewnianą fotobudką.
Odpowiedz
#4
Tak właściwie ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas Wink Trudno więc się dziwić, że czasami przygotowania rozpoczyna się nawet z ponad dwuletnim wyprzedzeniem Wink Na szczęście w dzisiejszych czasach wiele rzeczy, na przykład zakup dekoracji, można załatwić przez internet Wink Korzystacie z takich rozwiązań?
Odpowiedz
#5
Planuję ślub na przyszły rok i zastanawiam się nad wynajęciem sali weselnej. Musi być ona w hotelu bo mam sporo osób przyjezdnych i jest to dla mnie wygodne. Tak zastanawiam się z narzeczoną nad tą lokalizacja https://hotelwradomiu.pl/tanie-wesela . Może ktoś miał u nich jakieś przyjęcie ? Opinie hotel ma dobre i lokalizacja bardzo fajna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama