Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co wam pomaga na stres
#1
co wam pomaga trochę zmniejszyć stresior w życiu? Wiele sytuacji mnie bardzo stresuje i niestety widzę że to sprawia że przestaję się cieszyć życiem, tylko robię się kłębkiem nerwów.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
mi pomaga muzyka Big Grin
Odpowiedz
#3
Co sądzicie o ziołowych lekach na uspokojenie. Może to warto wypróbowac? Tylko które są skuteczne?
Odpowiedz
#4
U mnie sprawdza się tonik Biovital, wcześniej mamie go kupowałam tylko, ale jak poczytałam dokładnie o działaniu, to jak robię zakupy w aptece internetowej wapteka to i dla siebie zamawiam. Myślałam, że bardziej jest dla starszych osób, ale okazuje się że nie tylko. Na stresy, przemęczenia, serducho przy okazji wzmacnia. Ma witaminy w składzie, ekstrakt z głogu, piję go regularnie i odczuwam różnicę na plus.
Odpowiedz
#5
To prawda, sport niesamowicie pomaga zwalczyć stres.
Odpowiedz
#6
Osobiście uwielbiam posłuchać muzyki kiedy się stresuje Big Grin Zawsze na poprawę humoru puszczam sobie pablo honey winyl, który jest moim ulubionym Big Grin
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Wielu z nas dopada bezsenność. Zazwyczaj jest to spowodowane dużą ilością stresu w ciągu dnia. Dlatego zarto zadbać o rozluźnienie i odprężenie. Doby do tego będzie napój Kava Kava https://kavasklep.com/ . Ma on właściwości relaksacyjne i odprężające, ułatwia też zasypianie zachowując przy tym trzeźwość umysłu.
Odpowiedz
#8
Wypróbuję ten napój. Co jakiś czas mam problemy ze snem. Bardzo dobrze wiem, że ma to związek ze stresem. Jednak nic nie mogę na to poradzić. Jedynym wyjściem jest zawsze przeczekanie tego okresu i to w miarę możliwości, jak najdelikatniej go przejść. Zauważyłam, że za każdym razem jest gorzej i trwa znacznie dłużej. Znalazłam nawet taki artykuł https://www.nowafarmacja.pl/blog/sposoby...nac-w-nocy i zaczęłam stosować się doa zawartych tam wskazówek. Nawet trochę działa.
Odpowiedz
#9
Na stres najlepsza jest wizyta w salonie urody.Dzięki oferowanym zabiegom,można wspaniale się odprężyć,odstresować i nabrać sił do kolejnych działań.
Najlepiej odstresować można się podczas zabiegów na ciało,pielęgnacja ciała może się składać z kilku pojedynczych zabiegów,mogą to być peelingi,maseczki na bazie czekolady czy borowiny,a nawet relaksacyjny masaż.Zabiegi te są przeprowadzane w https://www.magiadayspa.pl/pielegnacja-ciala-krakow/
przez profesjonalistów,mamy więc pewność,że zarówno my sami jak i całe nasze ciało jest w ich rękach bezpieczne.
Odpowiedz
#10
Stres jest bardzo często bagatelizowany, a to niesłuszne, bo jeśli jest zbyt silny i trwa zbyt długo, to może nawet przyczynić się do różnych chorób. Warto więc korzystać z różnych technik relaksacyjnych, kilka z nich jest opisane na stronie https://www.ppportal.pl/piec-pomyslow-ja...zawodowym/. Polecam Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama