Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowe przekąski
#1
Hej. Czy podobnie jak ja jesteście zdania, że zdrową żywność da się polubić? Przed laty kojarzyła mi się z czymś mdłym, wyzbytym kalorycznych składników i smaku. Tymczasem, dzięki mojej dziewczynie, przekonałem się, że to mit. Często razem przygotowujemy pikantne dania z warzyw, a gdy nie mamy czasu na gotowanie sięgamy po gotowe lecz wartościowe przekąski. Spodobała się nam szczególnie oferta One Day More.  Polecam przejrzeć: https://onedaymore.pl/ bo musli i granole tej marki są po prostu świetne. Wracając zaś do początkowego pytania...no właśnie jak tu  Was z tym zdrowym jedzonkiem? Lubicie? Zwracacie uwagę na to jak się odżywiacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Bardzo zdrową przekąską są oczywiście orzechy Uśmiech Jest ich wiele rodzajów, więc każdy znajdzie te, które najbardziej będą mu odpowiadały Wink ja na przykład uwielbiam orzechy macadamia, takie jak na stronie internetowej https://jawo2008.pl/197-orzechy-macadamia.html. Moim zdaniem są one całkowicie warte swojej ceny - zarówno pod względem smaku, jak i wartości odżywczych Wink
Odpowiedz
#3
pewnie, ze da się polubić Uśmiech zresztą uważam, ze dania stworzone z takich ekologicznych produktów są nie tylko dużo zdrowsze ale i smaczniejsze Uśmiech jak mieszkacie w Warszawie to zerknijcie sobie na ofertę sklepu Rano Zebrano Uśmiech Zamawiam u nich regularnie od miesiąca i jestem zachwycona jakością, cenami i terminową, mega szybką dostawą Uśmiech
Odpowiedz
#4
Przykładowo można sobie też zrobić dobrą sałateczkę warzywną, a żeby dodać charakterystycznego i zarazem subtelnego smaku, możecie kupić sobie w sklepie Organico Italiano https://www.organicoitaliano.pl/oliwy-wloskie oliwy włoskie, które świetnie się sprawdzą.
Odpowiedz
#5
wprowadzam w moim zyciu zasade ze nie kupuje przetworzonych słodyczy tylko staram się robić własne desery i ciasta, wtedy jestem bardziej świadoma tego, ile cukru sprzywam i odkrywam nowe przepisy np. na pudding z czekoladą
Odpowiedz
#6
Zdrowo odżywiać należy się zawsze, sama uwielbiam kuchnię grecką. Uważam że jest zdrową i lekką kuchnią, gdzie dużo jest warzyw i dominują w niej smaki śródziemnomorskie. Udało mi się znaleźć greckie delikatesy więc mam zawsze dostęp do dobrych produktów.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Paluszki z selera naciowego plus sos jakiś do tego np. ziołowo-czosnkowy. Smaczna i zdrowa przekąska.
Odpowiedz
#8
Dużo ich znam. Uwielbiam pieczoną ciecierzycę, marchewki maczane w hummusie, a z gotowych chrupak 3 ziarna o smaku ser-pomidor. WOW! To jest jakiś sztos, pyszne chrupkie idealne. Tak wygląda: http://galicia.com.pl/pl/products/chrupa...e-3-ziarna Uśmiech
A Wy co lubicie?
Odpowiedz
#9
Pieczona ciecierzyca, zainteresowałeś mnie. Podrzucisz jakiś przepis?
Odpowiedz
#10
Ostatnio jestem bardziej świadoma tego co jem i staram się wybierać zdrowe rzeczy. Lubię kupować w Lemoni bo mają tam ekologiczne i ciekawe produkty, wczoraj kupiłam miód sosnowy swoją drogą rewelacyjny smak, polecam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama