Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
falownica do włosów
#1
Dziewczyny co myślicie o tego typu urządzeniu? Chciałabym trochę pokombinować z fryzurami, bo zawsze wieje u mne nudą. Lokówkę mam ale podoba mi się efekt jaki falownica daje, widziałam kilka recek sprzętu od babyliss i chyba się na niego skuszę.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Moja włosy to nie są podatne na żadne kręcenia, falowania. Góra godzina i znowu proste idealnie. Do tego coraz więcej ich wypada. Jestem w trakcie szukania przyczyny. Powoli już widzę prześwity na głowie. I tak się zastanawiam czy za jakiś czas nie będę musiała zainwestować w perukę. Dużo dobrego czytałam o tych https://perukisklep.pl/peruki-medyczne/ nadają się także dla osób w trakcie leczenia, problemów ze skórą głowy.
Odpowiedz
#3
Wiesz co jeżeli szukasz takich akcesoriów i sprzętów do włosów
to warto jest odwiedzić ten sklep barbersupply.pl
oni mają tam naprawdę duży wybór i uważam, że w takich sklepach warto od razu robić większe zakupy w zapasie.
Szczególnie rzeczy które zużywają się w miarę szybko.
Odpowiedz
#4
Fajna opcja z taką falownicą. Ja akurat nie mam takiego sprzety ale mam prostownice z babyliss z opcja lokówki. Można nią zrobić też bardzo ładne fale i loki. Ja generalnie uwielbiam mieć dobrze ułożoną fryzurę dlatego co jakiś czas staram się kupić jakies akcesoria i sprzęty do stylizacji Uśmiech
Odpowiedz
#5
Można powiedzieć, że teraz dbanie o swoje włosy i tworzenie ładnych fryzur to żaden problem. Po pierwsze mamy wiele wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji. Trzeba tylko wiedzieć jakie będą odpowiednie. Też jeśli chodzi o taki różny sprzęt jak falownice, prostownice i inne, to jest w czym wybierać. Ja to jeszcze bardzo lubię różne takie dodatki, akcesoria do włosów. Nawet takie gumki https://bunnyblink.pl/pl/c/Akcesoria-do-Wlosow/16 są super pomysłem na ładną kitkę na przykład i dodatkową ozdobą. Tym bardziej, że są różne do wyboru.
Odpowiedz
#6
a jakie ozdoby do wlosow preferujecie? co powiedzie na opaski damskie według mnie super sie prezentują i są bardzo oryginalne
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Kiedy faktycznie któraś z pań chce mieć takie włosy to ja również jestem zdania, że takie urządzenia mogą w tym być bardzo pomocne. Tak naprawdę z tego co ja zauważam to u mnie w domu najczęściej pojawiają się gumki do włosów i właśnie moje córki najczęściej z nich korzystają. Zresztą jest to bardzo popularny produkt do włosów.
Odpowiedz
#8
Ja mam falownicę, używam rzadko, ale bardzo lubię Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama