Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabawki dla dzieci
#11
Nie piszesz w jakim wieku jest dziecko wiec podsylam poprostu link z podpowiedziami, tu stricte dla chlopca ale na stronie sa tez dla dziewczynki https://www.smyk.com/porady/styl-zycia/t...go-rodzica
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Ja już nie kupuję zabawek mają tego tonę i leży i się kurzy. Na szczęście mam żywe i aktywne dzieci to próbuje je na kierunkować na sport i dbać o to aby się sporo ruszały. Także nasze zakupy czy prezenty dla nich to zawsze coś co moga aktywnie wykorzystać. Teraz mam na oku wrotki www.sportbody.pl/pol_m_Skating_Wrotki_Wrotki-dla-dzieci-1353.html i na wiosnę na pewno dostaną. Teraz nauczyli się poruszać na łyżwach.
Odpowiedz
#13
Dla większych dzieciaków słyszałam, że na przykład ps4 - ceneo.pl ma być fajnym, pożądanym prezentem. Jak, jako rodzice doświadczeni ode mnie dużo bardziej, patrzycie na takie prezenty? Uczycie dziecka obsługi elektroniki, czy jednak czekacie z tym, bo ma jeszcze czas? Myślałam o jego kupnie dla syna siostry, ale nie chcę mu namieszać w głowie. Co sądzicie więc?
Odpowiedz
#14
W sieci jest sporo takich zabawek. Ja lubię zabawki dla niemowląt ale edukacyjne i bezpieczne dla dzieci, ponieważ warto czasem pomyśleć o dziecku i rozwoju i zabawie w jednym.Dzieci lubią zabawki, ale ich przesada też nie jest dobra, a więc warto kupować takie edukacyjne.
Odpowiedz
#15
Moje dziecko ma za niedługo urodziny i jestem zainteresowana tym, gdzie tanio kupić zabawki i akcesoria dla dzieci Może macie jakieś sprawdzone sklepy lub strony? Ja jeden sklep mam na oku i na pewno zrobię tam zakupy, jeśli nie znajdę nic lepszego.
Odpowiedz
#16
Ewentualnych inspiracji zawsze poszukać możecie na blogach takich jak https://dzieciecaedukacja.wordpress.com/. Sama często przeglądam znajdujące się na nich artykuły. Wink
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Jeżeli dziecko już jest większe można mu kupić jakąś roślinę
w fajnej doniczce https://www.missdeco.pl/blog/inspiracje/modne-metalowe-doniczki
i można uczyć dziecko dbania o nią. Uwierz mi dzieci naprawdę się zaangażują i zamiast kolejnej zabawki będą
mogły obserwować jak roślina się rozwija, kwitnie i tak dalej.
Wybierz tylko roślinę odpowiednią dla dziecka i taką która będzie w miarę szybko rosłaWink
Odpowiedz
#18
Bardzo fajną opcją są też zabawki czy gry edukacyjne. Wiele z nich widziałam ostatnio na stronie https://www.eduksiegarnia.pl/ i muszę przyznać, że przypadły mi one do gustu. Uważam, że kupowanie dziecku różnych edukacyjnych pomocy jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
Odpowiedz
#19
Zabawek dla dzieci w jakim wieku szukacie? Bo to ma akurat duże znaczenie. Ja ostatnio szukałam czegoś dla półrocznego dziecka, które akurat ząbkowowało i było mi naprawdę ciężko. Ostatecznie zdecydowałam się na gryzaki dla dzieci i był to strzał w dziesiątkę. Wydaje mi się, że większym dzieciom znacznie łatwiej jest kupić jakiś prezent czy zabawkę.
Odpowiedz
#20
Teraz dzieciaki raczej wolą grać w gry.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama