Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ból podczas okresu
#11
U mnie na mniej więcej na tydzień przed miesiączką zaczynały się dolegliwości bólowe. Zawsze bardzo bolały mnie piersi i byłam też rozdrażniona. Męczyłam się bardzo, aż w końcu wybrałam się do ginekologa. Po badaniach zaproponował belarę, że tabletki powinny pomóc. Tak też było, biorę je cały czas i nie zamierzam odstawiać. Nic nie boli kiedy przychodzi krwawienie z odstawienia, nie mam humorków, różnica bardzo duża.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Miałam bardzo bolesne i nieregularne okresy, a do tego zaczęły się pojawiać plamienia między menstruacjami. Cieszę się, że w końcu trafiłam do bardzo dobrego ginekologa w gabinecie https://www.ginekolog-trojmiasto.pl/. W ciągu kilku miesięcy z pomocą lekarza cykl został uregulowany.
Odpowiedz
#13
Niestety, tak faktycznie może się dziać. Właśnie dlatego powinnyście bardzo na siebie uważać i jeśli takie bardzo bolesne miesiączki będą się powtarzały, to warto wybrać się z tym do ginekologa. Być może on znajdzie dla Was odpowiednie rozwiazanie, dzięki któremu o wiele łagodniej przejdziecie ten czas.
Odpowiedz
#14
No niestety, mój okres również należy do tych boleśniejszych, choć przyznam, że odkąd zmieniałam podpaski na takie z bawełny organicznej jest dużo lepiej. Kupują sobie Masmi, nie mają żadnych chemicznych substancji w składzie, są hipoalergiczne, delikatne i nie powodują infekcjiUśmiech A do tego w pełno ulegają biodegradacji.
Odpowiedz
#15
Też już dość dawno przerzuciłam się na produkty eko, choć dopiero niedawno zalazłam takie, które w 100% mi odpowiadają. Też używam masmi, są w całości z naturalnej bawełny organicznej i już samo to zapewnia duży komfort. Nie podrażniają, są chłonne i dobrze trzymają się bielizny. No zdecydowanie moje ulubioneUśmiech I plus za to, że mają szeroki wybórUśmiech
Odpowiedz
#16
Dziewczyny, a gdzie kupujecie te Masmi? Ja wcześniej już kupiłam podpaski, które miały być eko ale po bliższym ich sprawdzeniu zdecydowanie nie były.. Teraz szukam czegoś na prawdę godnego uwagi i polecenia. Masmi właśnie też już mi się gdzieś obiło o uszy i chętnie je sprawdzęUśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Ginekolog powinien Ci przepisać odpowiednie, bo te bez recepty mogą nie pomóc na duży ból
Odpowiedz
#18
Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w przedluzanie lekow przy pomocy Internetu? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://onlinerecepta.pl/escapelle-po-owulacji/ Co o tym sądzicie ? Zalezy mi na tym,pozbyć się uciążliwych bólów miesiączkowy, a akurat te leki świetnie się sprawdzają.
Odpowiedz
#19
Jeśli bóle są silne proponuję udać się ginekologa i zbadać przyczynę. Zaopatrz się też w dobrej jakości artykuły higieniczne. Ciekawy wybór oferuje Ginger Organic - ich podpaski są świetne!
[Obrazek: IMG-20230907-112251.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama