Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dokumentacja przy szambach
#1
Chciałam się Was podpytać o to, jaką dokumentację powinnam otrzymać razem z zakupionym szambem? Na wiosnę budujemy szambo betonowe na działce (www.betonowe-szamba.net.pl) i chcę się dowiedzieć wcześniej, co dostawca szamba powinien mi przekazać. Dodam tylko, że będzie to zbiornik betonowy, ponieważ wiem, ze są bardzo trwałe i dostaje się gwarancję na co najmniej kilka lat. Będę wdzięczna za każdą podpowiedzieć na co powinnam jeszcze zwrócić uwagę.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Wybierając szambo oprócz gwarancji warto również zapytać o dostępne certyfikaty oraz atesty. Każda szanująca się firma jak Betonex powinna oferować takie dokumenty na zbiornik na szambo. Dzięki temu wiecie, że firma dba o dobór komponentów do produkcji o jak najwyższej jakości, żeby każdy zbiornik był szczelny i solidny.
Odpowiedz
#3
Tak, takie aspekty się oczywiście liczą jak certyfikaty, jakość etc. Dlatego ja chce kupować szambo betonowe u firmy KAMAL-BET http://kamal-bet.pl/wojewodztwo-slaskie/ , która w tym zakresie się najlepiej specjalizuje. Ponieważ ona jest polskim producentem zbiorników betonowych od już długiego czasu.
Odpowiedz
#4
A skoro już o tym mowa, to jakie kupowaliście pompy do Waszych szamb? Mi w oko wpadła ostatnio pompa zanurzeniowa do szamba z rozdrabniaczem marki Dambat. Może ktoś z Was miał z tą firmą wcześniej do czynienia i chciałby podzielić się opinią na jej temat?
Odpowiedz
#5
Zastanawiałem się ostatnio nad innowacyjnymi technologiami w pompach do szamba i natknąłem się na informacje dotyczące czujników przeciążenia. Jeśli czujnik taki jest uszkodzony, może to wpłynąć na pracę pompy. Więcej na ten temat można przeczytać na https://www.insidepoland.com.pl/co-zrobi...ie-dziala/ i na pewno nowoczesne technologie wymagają nowoczesnego podejścia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama