Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radca prawny
#1
Czy macie w firmie zatrudnionego radcę prawnego czy korzystacie z usług zewnętrznej kancelarii? Sama raczej nie chciałabym zatrudniać do firmy nowej osoby, tylko właśnie wspomóc się prawnikiem z renomowanej kancelarii (radca prawny Radom). W ten sposób mogłabym zaoszczędzić na dodatkowym etacie i miałabym pewność, że usługi wykonuje osoba profesjonalna, która posiada długoletnie doświadczenie w tym temacie. Jak wygląda Wasza współpraca z radcami? Czy to będzie dobre wyjście?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Sprawami naszej firmy kompleksowo zajmuje się kancelaria https://kancelaria-szip.pl/ i gwarantuję Ci że lepszej nie znajdziesz w całym regionie, zaufały tym prawnikom nawet największe śląskie firmy. Mają specjalistów praktycznie w każdej dziedzinie prawa.
Odpowiedz
#3
W Rzeszowie znam doświadczonego radcę prawnego http://www.kancelaria-rzeszow.com/. Bardzo mi pomógł. mam nadzieje że komuś się przydadzą namiary.
Odpowiedz
#4
A znacie jakiś specjalistów od prawa, którzy pomogliby w kwestiach upadłość konsumencka. Słyszałam coś od dalszych znajomych żeby szukać Ranking Adwokatów gdzie są też dośiadczeni i dobrzy prawnicy.Bo z tego co mówili świadczą kompleksowe usługi prawne w najróżniejszych dziedzinach i są naprawdę skuteczni w swojej branży. Także tak myślę czy nie zgłosić się właśnie do nich z moim problemem. 
Odpowiedz
#5
A jakiego radcę prawnego polecić moglibyście z Białegostoku? Abo którą kancelarię? Ja słyszałam bardzo dobre opinie o kancelarii adwokackiej www.bialystok-adwokaci.eu. Jak sądzicie, warto skorzystać z ich usług? Oferta na ich stronie wydaje mi się bardzo bogata, z tego,co widzę, to można uzyskać tam pomoc z zakresu prawa cywilnego,rodzinnego, spadkowego, windykacji itp. A może są tutaj osoby, które miały już do czynienia z tą kancelarią i mogłyby podzielić się wrażeniami?
Odpowiedz
#6
Ja mogę Ci polecić kancelarię Butny - https://kancelariabutny.pl - usługi tej Pani adwokat wyróżniają się dla mnie przede wszystkim "ludzkim" podejściem, co jest szczególnie istotne w przypadku pewnych tematów, które są dosyć intymne.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja od lat korzystam z porada prawna gdańsk Pani Joanna pomaga mi zarówno w sprawach firmowych jak również w prywatnych. Adwokat Pruszcz Gdański jest to sprawdzony przeze mnie wiele razy specjalista od spraw trudnych i niemożliwych Uśmiech
Odpowiedz
#8
Uśmiech)
Odpowiedz
#9
Zerknij tutaj na propozycje są tam ciekawe propozycje godne uwagi. Taki adwokat sprawdzi się rewelacyjny w wielu przypadkach. Od lat zajmują się tym fachem i mają wiele sukcesem zakończonych rozpraw.
Odpowiedz
#10
Ja nie zatrudniam radcy na etat, ponieważ nie mam dla niego aż tyle pracy. Po prostu bardziej opłaca mi się korzystanie z usług zewnętrznej kancelarii. Prowadzę firmę w Gdańsku i tutaj też mam zaufaną kancelarie http://www.adwokatchmielewska.pl/.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama