Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką formę dostawy przesyłek wybieracie najczęściej?
#1
Jaką formę dostawy wybieracie najczęściej? Czy jest to przesyłka pocztowa, czy może kurierska? Ja, zazwyczaj wybieram przesyłkę kurierską. Mało tego, zazwyczaj jak mam coś do kogoś nadać, to również nadaję kurierem, a Wy?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jak kupuję rzeczy w sklepach internetowych to zazwyczaj wybieram inpost paczkomaty. Mam paczkomat bardzo blisko domu, więc jest to dla mnie najwygodniejsze. Kurier przyjeżdża zawsze kiedy jestem w pracy, więc nie odbieram paczek osobiście a do paczkomatu mogę podjechać o każdej porze. Jeżeli wysyłam jakieś większe rzeczy (co zdarzyło się może 2 razy) to wybrałam kuriera.
Odpowiedz
#3
Faktycznie, kurier bardzo się opłaca.
Odpowiedz
#4
Zazwyczaj nadaję przesyłki kurierem - dzięki temu mam pewność, że dojdzie do odbiorcy na czas. Często korzystam z Sendit. To broker kurierski, który umożliwia nadanie przesyłek w dobrych cenach.
Odpowiedz
#5
Jeśli chcesz, to Zamów i śledź paczkę kurierem Geis online Dlaczego? Bo mają najkorzystniejsze oferty dla wszystkich i spokojnie można się decydować z nimi na wysyłanie szybko paczek. Nie wiem, czy zwróciliście na to uwagę, ale kurier Geis przywozi sobie swoje listy przewozowe, więc nam one nie są potrzebne.
Odpowiedz
#6
Faktycznie coraz więcej osób wybiera formę nadawania internetowego, bo jest po prostu szybciej. A gdzie zaopatrujecie się w materiały do pakowania? W przypadku gdybyście poszukiwali dobrych taśm pakowych to z mojej strony polecam https://tcmservice.pl/
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama