Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezent na dzień dziecka
#11
Witam, również szukam prezentu dla dziecka w wieku przedszkolnym. Znalazłam dmuchany plac zabaw w sklepie internetowym Magero. Ten model podoba mi się najbardziej:
https://www.magero.pl/dmuchany-plac-zaba...-4541.html
ale wybór mają duży i może lepiej wybrać inny? Jak uważacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
A wiecie jak zapakować prezent, by sama czynność dla dziecka była ciekawa? Nie chcę wrzucać przedmiotu do torebki prezentowej, bo to takie banalne, a jednocześnie nie jestem aż tak uzdolniona manualnie, by tworzyć nie wiadomo jakie konstrukcje. Kiedyś oklejałam pudełka po butach, ale jednak ilość par moich butów jest dość ograniczona, choć i tak pokaźna. W każdym razie, skończyły mi się pudełka. No i fajnie by było, gdyby było to ekologiczne.
Odpowiedz
#13
Jak szukacie fajnego prezentu to zobaczcie sobie https://www.figelo.com/. Tam są bardzo fajne placyki zabaw dla dzieci. Są one z drewna i są takich rozmiarów, że bez problemu zmieszczą się w domu jak i w ogrodzie.
Odpowiedz
#14
Ja chciałam coś zamówić dla niemowlaka z Formommy.pl, ale nie umiem się zdecydować. Jak myślicie co będzie najlepsze?
Odpowiedz
#15
Jeśli dziecko jest starsze to myślę, że Smartfon realme C21 + Słuchawki bezprzewodowe realme Buds Air Neo 2 były by świetnym pomysłem. Na stronie https://sklep-realme.pl/dzien-dziecka/ poznacie produkt. Kupując te sprzęty w zestawie można zaoszczędzić aż 179 zł. Produkty są bardzo wysokiej jakości, gdyż mają potrójny aparat 13MP z AI oraz bardzo pojemną baterię, która świetnie sprawdza się przy intensywnym użytkowaniu. Dodatkowo jest Tryb transparency, który pozwala na rozmowę ze słuchawkami w uszach. Wasza pociecha będzie zachwycona.
Odpowiedz
#16
ja synowi kupiłam fotel nitro 550 z genesisa , świetnie wykonany, ,fajny wizualnie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Według mnie jeżeli chodzi akurat chodzi o poszukiwania świetnych pomysłów na prezent dla swoich maluchów to polecam zajrzeć również do oferty Manta u których będziecie mogli trafić na kilka ciekawych modeli MES1202H hulajnoga skuter elektryczny, jednocześnie posiada bardzo pojemną baterie 8Ah zapewniająca zasięg do 30 km oraz silnik 250W. Pozdrawiam!
Odpowiedz
#18
Dziecku zawsze można podarować jakieś puzzle czy gry memory dla dzieci. Myślę, że z takiego upominku na pewno się ucieszą. A takie puzzle czy gry są tworzone dla dzieci w różnym wieku, z róznym poziomem trudności, wiec na pewno znajdziecie odpowiednie be zproblemu. Nie jest to też duży wydatek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama