Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry ginekolog
#11
Natomiast ja zastanawiam się właśnie czy nie udać się do Centrum Medycznego NeoMedica, ponieważ tam zauważyłam, że mają dobrych specjalistów. Nawet będę mogła teraz w czasie ciąży wykonać sobie takie istotne badania, jak GBS https://www.neomedica.pl/oferta/badania-...i-posiewy/ . Także super.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Mam dobrego ginekologa i robię badania raz w roku takie podstawowe ale niedawno też robiłam sonovaginografię w szpitalu Medicover w celu zdiagnozowania endometriozy, okazało się że podejrzenia mojego ginekologa były słuszne, choruję na to
Odpowiedz
#13
Też nie mogę narzekać bo ostatnio robiłam badania i wyszło że mam hpv a ginekolog od razu zalecił mi stosowanie papilocare - żelu który usuwa wirusa hvp z okolic szyjki macicy
Odpowiedz
#14
Moja Pani ginekolog to naprawde konkretna i profesjonalna lekarka, to dzieki niej moja grzybica pochwy leczenie zostało dobrze rozegrane i teraz juz nie mam problemów. 
Odpowiedz
#15
Ja mam bardzo dobrego ginekologa, już od kilku lat chodzę do tej samej osoby, jest to lekarz Danuta Kardzis z gabinetu ginekologicznego https://www.ginekolog-trojmiasto.pl/oferta w Gdańsku. To ginekolog z wieloletnim doświadczeniem, świetny lekarz, ma szeroki zakres usług i specjalizacji. Bardzo dobrze poprowadziła moją ciążę, później razem z panią ginekolog ustaliłyśmy najlepszy dla mnie sposób antykoncepcji, itp. Zawsze jest profesjonalna i sympatyczna, polecam ją serdecznie.
Odpowiedz
#16
Uważam, że to kobieta powinna wybrać specjalistę, do którego chce chodzić
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Ja mam znajomego, który jest ginekologiem i ma własny gabinet
Odpowiedz
#18
Ja miałam straszne problemy z zajściem w ciążę, a jak już zachodziłam, po długich miesiącach (albo latach - raz staraliśmy się 2,5 roku), to ciąża kończyła się poronieniem. Było to strasznie ciężkie nie tylko dla mojego organizmu, ale też psychiki. Lekarzy zmieniałam kilka razy i w końcu poszłam do pana profesora Grzegorza Jakiela  https://www.ginekologjakiel.com.pl/leczenie-poronien w Lublinie. To znany i ceniony lekarz ginekolog, który ma ogromne kompetencje i naprawdę mi pomógł. Dobrał mi leczenie, które w końcu zadziałało, a ja po tak długim czasie w końcu zostałam mamą, polecam.
Odpowiedz
#19
Pewnie, że tak. Chodzi w końcu o to, byście zawsze mogły być pod jak najlepszą opieką. Dzięki temu nie będziecie musiały obawiać się tego, żę dzieje się coś złego z Wami czy z dzieckiem. Ja osobiście polecam Wam zajrzeć do https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiad...go-ciecia/ i samodzielnie przekonać się, w jaki sposób dzisiaj mogłybyście uzyskać odpowiednią pomoc psychologiczną w przypadku tokofobii.
Odpowiedz
#20
Dla mnie Vagisan to było istne zbawienie w ciąży. Problem suchości pochwy był bardzo dokuczliwy. Zdecydowałam się na krem nawilżający z aplikatorem i jestem z niego bardzo zadowolona.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama