Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysły na inwestowanie
#1
Nie zawsze sami potrafimy słusznie zdecydować w co zainwestować. Dlatego potrzebny jest nam doradca inwestycyjny. Taka osoba zdecydowanie podpowie nam w co najlepiej zainwestować nasze pieniadzę.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Dobrym pomysłem będzie zainwestowanie w odpowiedni System ERP np. od firmy Streamsoft, którzy w oferce posiadają oprogramowanie przystosowane dla firm produkcyjnych. System wspomaga pracę w takich dziedzinach jak: zarządzanie produkcją, produkcja jednostkowa, logistyka, crm, finanse-księgowość czy handel i magazyn.
Odpowiedz
#3
Jak będziesz inwestować w nieruchomości to polecam przed jakąkolwiek transakcją skorzystać z oferty https://www.mpexpertbud.pl/ Wykonają oni analizę i ekspertyzę stanu technicznego a ty dzięki takiej wiedzy unikniesz kupna wadliwej nieruchomości. Takie usługi na zachodzie to norma i dlatego warto skorzystać.
Odpowiedz
#4
inwestycja w strony internetowe. Teraz narobiło się tyle ofert stron. W radiu z dwie firmy się ogłaszają. Serio w radiu są reklamy stron internetowych szaleństwo
Odpowiedz
#5
W dzisiejszych czasach i w dobie ogólnej cyfryzacji moim zdaniem na pewno dobrym rozwiązanie mogą być  inwestycje w bitcoina . Szczerze polecam wam się tym tematem zainteresować, ponieważ według mnie na prawdę jest to warte szerszej uwagi
Odpowiedz
#6
jak ktoś wie jak inwestować w whisky to można sporo zarobić na tym biznesie. To skuteczny i bezpieczny sposób na zainwestowanie swoich oszczędności. Na takie beczki whisky stale rośnie popyt, zwłaszcza w krajach azjatyckich. Warto spróbować. A jak się nie spodoba to w każdej chwili można zrezygnować i sprzedać beczki.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
A to ja akurat pomyślałam ostatnio o tym, że rozkręcę swój biznes w taki sposób, że skorzystam sobie z możliwości otworzenia dodatkowo sklepu internetowego. Wydaje mi się, że jest to opcja idealna, aby każdy mógł robić zakupy w moim sklepie. Dodatkowo pomyślałam też o tym, aby od razu ustawić jakiś system płatności i wybór padł na https://www.dotpay.pl/ bo widać, że doskonale dbają o potrzeby swoich klientów.
Odpowiedz
#8
Pomysłów na inwestowanie jest mnóstwo po pierwsze zależy jaki posiadasz budżet, a po drugie odwiedzaj strony takie jak https://wealth4living.net/ gdzie znajdziesz mnóstwo ciekawych wskazówek odnośnie inwestowania i finansów. Sam korzystam, bo tez się interesuje takimi tematami i serdecznie polecam.
Odpowiedz
#9
Witam, szukałem pośrednika/doradcę, ale głównie chodzi mi o inwestowanie w sztukę. Czy ktoś kojarzy temat? Warto inwestować, nawet jak się nie znam na sztuce?
Kojarzę tylko https://art-banking.pl
Odpowiedz
#10
Dokładnie, tak... Sposobów na inwestycje jest wiele, ale warto zwrócić uwagę na to czy jest jakieś ryzyko i jakie? Mnie też interesuje dodatkowy zarobek i tak przeglądam ostatnio w sieci z jakich dobrych wariantów można byłoby skorzystać... A może wy mnie na coś nakierujecie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama