Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysły na inwestowanie
#31
Moim zdaniem warto inwestować pieniądze w kryptowaluty, sama mogę polecić inwestowanie w bitcoiny przez bot-bitcoin.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Pamiętajcie, że jeśli inwestujecie w rzeczy, których nie znacie bardzo dobrze, to zawsze wiąże się to z pewnym ryzykiem. Jeśli myślicie o nieruchomościach, to dobrym wyborem mogłoby być postawienie na takie rozwiązania jak https://dreamestate.pl/ Moim zdaniem to dzisiaj bardzo ciekawe rozwiązanie pod kątem nieruchomości inwestycyjnych.
Odpowiedz
#33
Jeśli jesteście zaintteresowani jak najlepiej zainwestować pieniądze to musicie koniecznie przeczytać 11 sposóbów jak zainwestować w dziecko na stronie internetowej od generali-investments.pl. Moim zdaniem warto poczytać.
Odpowiedz
#34
A co myślicie na temat tego jak inwestować w akcje na giełdzie ? Czy macie dla mnie jakieś sprawdzone wskazówki? Patent na to, aby efektywnie zacząć zarabiać w ten sposób? Czy ktoś z was może też tego typu prowadzi inwestycje?
Odpowiedz
#35
Ja inwestuję od dawna w platformie XTB. Jak dla mnie jest najbardziej wiarygodna
Odpowiedz
#36
Ja zamierzam zainwestować w domek mobilny z tej oferty https://ecomobilehome.pl/ który potem postawię na atrakcyjnej parceli i będę wynajmować. Jak z czasem miejsce się znudzi to łatwo go przeniosę w inną lokalizację. Chętnych na taką formę wypoczynku na pewno znajdę więc domek sam się spłaci.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#37
Najłatwiej jest jak masz pieniądze, wtedy to zdecydowanie łatwiej je pomnożyć i też łatwiej jest podjąć ryzyko. Ja właśnie zastanawiam się w co inwestować w tych czasach, wiadomo, że przez pandemię sytuacja co chwile się zmienia. Mam swój biznes, więc może właśnie spróbuje jakoś go rozwinąć? Punkt kurierski Furgonetka wydaje mi się być ciekawą opcją franczyzową.
Odpowiedz
#38
Ja jestem szczerze zadowolona z inwestowania w bitcoin poprzez bot-bitcoin Uśmiech
Odpowiedz
#39
Jak chcesz inwestować i zrobić to bezpiecznie to pomyśl o funduszu https://tierinvestment.pl/ który powierzone środki zainwestuje w twoim imieniu w dochodowe przedsięwzięcia. Wszelkich szczegółów dowiesz się w jednym z biur na terenie kraju. Na pewno jest to bezpieczniejsza inwestycja niż kryptowaluty czy samodzielnie kupowanie nieruchomości.
Odpowiedz
#40
Pamiętaj, że inwestowanie w nieruchomości jest dużo bardziej skomplikowane, niż lokowanie środków na lokatach, funduszach czy na giełdzie. Mimo to, przynosi to wysokie zyski. Warto zrobić rozeznanie na rynku. Mnie osobiście zainteresowały apartamenty pod inwestycje Wrocław Polecam wam sprawdzić, w szczególności że chętnie poznam wasze zdanie na ten temat.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama