Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W jaki sposób zorganizować event?
#1
Zastawiam się od pewnego czasu nad organizacją eventu w moim mieście. Tylko kompletnie nie wiem w jaki sposób się za to zabrać. Znalazłem w internecie obsługa techniczna eventów warszawa i zastawiam się czy nie skorzystać z ich pomocy. Myślę, że oszczędzę dzięki temu bardzo dużo czasu, którego zbyt wiele nie mam. 
Czy myślicie, że jest to dobra opcja?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Hm, ważny jest także wybór lokalu, który oprócz kompetentnej i dynamicznej obsługi , smacznych, wyszukanych potraw zaproponuje coś więcej. Może to być na przykład Bubbles Bar Warszawa , do którego warto pójść również ze względu na promocję z TripadVisor. Jak zamówicie stolik w ten sposób, kieliszek szampana macie gratis Wink .
Odpowiedz
#3
Hej, pracuję jako marketingowiec w warszawskiej firmie. Znalazłam świetne miejsce w Warszawie gdzie serwują smaczne jedzenie. Restauracja nazywa się Akademia. Zamierzam tam urządzić spotkanie firmowe na luzie. Znacie to miejsce, można? Będziemy gościć kilku kolegów i myślę, że to dobry pomysł. Jeżeli macie jakieś sugestie to poproszę, bo wylecę z pracy.... Wink Wink
Odpowiedz
#4
Jeśli chcesz organizować coś na własną rękę, na pewno przyda Ci się profesjonalne wyposażenie, takie jak dyspenser do napojów. Jeśli często organizujesz imprezy czy jakieś konferencje, może to być opłacalny zakup Uśmiech
Odpowiedz
#5
Na pewno trzeba też pomyśleć o cateringu na taki event. Najlepiej zlecić to zadanie specjalistycznej firmie, takiej jak na przykład http://horecaservice.pl/catering-krakow/. Oni specjalizują się w obsłudze najróżniejszych imprez.
Odpowiedz
#6
Podczas organizacji takiego eventu warto też moim zdaniem pomyśleć o jakiś dodatkowych atrakcjach. Co powiecie na fire show, czyli pokaz tańca z ogniem? Widziałam coś takiego w ofercie na stronie fire-show.pl  i wydało mi się to całkiem fajne Big Grin A Wy co sądzicie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Myślę, że organizację tego rodzaju imprezy warto powierzać profesjonalistom. Jeśli jest to obsługa eventów outdoorowych  , to ważne jest odpowiednie oświetlenie, nagłośnienie. Trzeba wiedzieć w jaki sposób wszystko przygotować, żeby uzyskać oczekiwany efekt, a cała impreza była po prostu udana a goście zadowoleni.
Odpowiedz
#8
Jest na to naprawdę wiele sposobów...
___
tutaj
Odpowiedz
#9
JA polecam wam hotel http://windsorhotel.pl/organizacja-wesel w którym akurat byłem na weselu ale wiem że mają duży wybór sal konferencyjnych na organizację eventów. Przede wszystkim mają dobre jedzenie, obsługę profesjonalną i duże pokoje. Na weselu bawiłem się świetnie, ładnie przystroili też salę. Poczytajcie co oferują.
Odpowiedz
#10
To wszystko zalęzy czego oczekujecie, my jak z firmy robiliśmy własnie konferencję na przykład, to wybralismy dobrze wyposazony hotel imperium bo szczerze nigdy nic nie wiadomo co się przytrafi, dlatego warto jest miec hotel z odpowiednim wyposazeniem jak projektor multimedialny, flipchart, dobre nagłośnienie oraz odtwarzacz DVD z możliwością odczytu wszelkich formatów danych
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama