Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
obrazy
#1
Hejka, gdzie kupujecie prace leon tarasewicz malarstwo? Big Grin
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Tego to ja akurat nie wiem, ale sądzę, że w internecie uda Ci się znaleźć coś bardziej konkretnego na ten temat.  A jak już jesteśmy w temacie obrazów to tak się zastanawiam nad tym jak malować po numerach bo wiele ostatnio się na ten temat mówi. Także chciałabym się czegoś bardziej konkretnego na ten temat dowiedzieć. Macie może jakieś doświadczenie w tej kwestii??
Odpowiedz
#3
Widzę, że nie tylko ja tutaj interesuję się sztuką Wink Osobiście bardzo lubię obrazy, często chodzę na różne wystawy, sama mam w domu kilka reprodukcji Uśmiech Podobają mi się na przykład bardzo obrazy wyspiańskiego. A Wy co sądzicie o tych dziełach? Znacie jakieś ?
Odpowiedz
#4
Bardzo spodobały mi się dzieła artystów młodego pokolenia, które dostępne są w https://www.facebook.com/goypapl . Potrafią naprawdę zachwycić, są doskonałe
Odpowiedz
#5
Z obrazami tego artysty nie bardzo pomogę. Jeśli jednak interesujesz się sztuką to warto odwiedzić Galerię Polskiej Młodej Sztuki (Goypa) Jest tam wiele wyjątkowych obrazów młodych polskich artystów Uśmiech Możesz odwiedzić galerię lub sprawdzić ich stronę internetową Uśmiech
Odpowiedz
#6
Najważniejsze jest to, by wiedzieć, jak sprzedać dzieło sztuki. Jeśli malujemy obrazy czy wykonujemy inne dzieła, to właśnie o tym warto wiedzieć. W ten sposób można sprzedawać swoje dzieła i na tym zarabiać.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Galeria sztuki https://galeriamabello.pl oferuje obrazy, rzeźby znanych a także mniej znanych polskich artystów. Odwiedź ich stronę aby poznać pełną paletę wystawianych dzieł.
Odpowiedz
#8
Obrazy to prawdziwe dzieła sztuki. Często niepozorne mają dużą wartość. Wycenę takich i innych przedmiotów można zlecić online przez stronę www.valuepedia.pl Eksperci tworzą wycenę i dokument ekspertyzy. Wtedy będziemy znać wartość danego przedmiotu.
Odpowiedz
#9
A czy próbował ktoś z was malowania za pomocą diamencików? Ta metoda tworzenia obrazów ostatnio stała się bardzo popularna....
Ja sama znalazłam teraz firmę https://artpass.pl/pl/c/Auta/38 , która oferuje właśnie takie obrazy do wykonania samodzielnego. Możecie sobie sprawdzić...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama