Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
testy na kowid
#1
Witam! szukam do swojej firmy, jakiegoś mobilnego laboratorium , ktore wykona mi testy na koronawirusa. Zastanwiam się nad https://testujemy.org/test-na-koronawiru...iebiorstw/ Co sądzicie na ten temat? Wydaje mi się to dobrą alternatywą zwłaszcza, że aktualnie wirus zaczyna ponownie szaleć. Jak myślciie? Uwazam,ze kazdy powinien przebadac swoich pracowników chociaż raz.  Trzeba być swiadomym niebezpieczeństwa.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Nie wiem czy w ogóle istnieją jakieś wiarygodne i naprawdę miarodajne testy .
Odpowiedz
#3
Ja testy wykonywałam przez sanepid. Koronawirus zalecenia who są dość jasne w tej kwestii i warto wciąż stosować się do obostrzeń, a nie słuchać koronosceptyków.
Odpowiedz
#4
Na pewno warto mieć pod kontrolą swoje zdrowie. Uważajmy na siebie i starajmy się jakość przetrwać. Kupujmy środki dezynfekcyjne i maseczki, stosujmy się zaleceń. W ten sposób mamy szansę jakoś ochronić się przed tym wirusem.
Odpowiedz
#5
Ja nie ufam testom i staram się zachować dystans oraz dezynfekować każdorazowo w przypadku styczności z innymi. Dobrym rozwiązaniem mogą być lampy antybakteryjne firmy Exterya które można stosować zarówno w firmie jak i domu. Znacząco obniżą ilość bakterii i wcale nie kosztują wiele. Ja rozważam ich zakup tym bardziej że wirus nie odpuszcza.
Odpowiedz
#6
jakoś nie ufam testom.
__________________
kontakty antybakteryjne  Cool
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
a dbacie tez o odpowiednia dezynfekcje dloni? to jest wyjatkowo wazne, bo jednak zabezpiecza nad przed wirusem mogacym pozostac na dloniach po dotknieciu czegos. zobaczcie sobie te srodki od https://anti-covid19.com/sklep/ one pozostawiaja na skorze warstwe ochronna ktora nie odparowuje jak te srodki z alkoholem w skladzie tylko faktycznie tworza ochrone
Odpowiedz
#8
Testy na covid to chyba jedne z najbardziej zalecanych testów w obecnej sytuacji. Bo jednak każdy  z nas boi się tego wirusa. Ale nie tylko o tym należy pamiętać. Także o innych formach bezpieczeństwa należy pamiętać. Bardzo ważne jest aby nosić maseczki ochronne. Moja mama nawet zamówiła ich większą ilość, bo znalazła na tej stronie https://www.ceneolokalnie.pl/gdynia/mask...i-ochronne bardzo dużo różnych maseczek w super cenach
Odpowiedz
#9
Widzę, że jesteście zainteresowani zakupem testów na covid. A czy sprawdzaliście ofertę https://sklep-testcovid19.pl/ ? Bo, z tego co widzę to tutaj można dostać testy antygenowe, które określą stan waszego zdrowia. Warto byłoby dokładnie zapoznać się z ich ofertą. Możecie tam kupić pakiet po 25 szt. lub po 2 szt. Testy są naprawdę wiarygodne, dają autentyczny wynik.
Odpowiedz
#10
Moim zdaniem bardzo ważne jest by testować się w kierunku covid-19. Trzeba być na bieżąco i wiedzieć co się dzieje w naszym organizmie. Moim zdaniem szybki test antygenowy rozwiązał by sprawę w wielu niejasnych sytuacjach. One daje bardzo szybko wyniki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama