Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wnętrza
#61
Widzę, że aranżujecie swoje wnętrza... To w sumie dobrze się składa, bo znalazłam teraz ciekawą stronę https://www.esteliastyle.pl/blog/ - gdzie można się dowiedzieć jakie modne są teraz kanapy, krzesła, dywan, łóżka itd. Sporo tam świetnych artykułów jest...
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#62
Ja od siebie mogę polecić sklep Manufaktura Snu
Świetne meble do sypialni, kupiłam łóżko i regał w stylu skandynawskim, genialne wykonanie, jakość i cena. Polecam
Odpowiedz
#63
Ja jestem w trakcie urządzania swojego mieszkania i szukam właśnie dodatków. Bardzo lubię obrazy albrechta durera i myślałam, żeby kupić sobie jego reprodukcje na ściany. Czy ktoś z Was zamawiał już obrazy w sklepie Pikoteka? Widziałam, że mają tam jego dzieła.
Odpowiedz
#64
Teraz bardzo modna jest cegła dekoracyjna, która świetnie nadaje się do wykończenia naszych ścian nie tylko w mieszkaniach klasycznych, ale i loftowych oraz industrialnych. Charakteryzuje się ona ponadczasowością i jest niezmiernie elegancka. Moim zdaniem świetnie się też sprawdzi w aranżacjach w stylach rustykalnych a także prowansalskich. Więc jeśli gustujecie w tego typu stylach i chcecie nadać swojemu wnętrzu szyku i elegancji to warto się na nią zdecydować Uśmiech cegła dekoracyjna tego typu jest przeznaczona również na zewnątrz, więc spokojnie można ją położyć na elewacji.
Odpowiedz
#65
Jeśli salon ma być przytulny to trzeba unikać krzykliwych kolorów - takie jest moje zdanie. Zobaczcie więc tę ofertę pod tym linkiem: https://polimex.net/pl/sklep/13-zamki-bl...i-kostkowe . W moim odczuciu znajdziecie u nich naprawdę fantastyczne produkty w dobrych cenach. Polecam wam serdecznie sprawdzenie ich oferty.
Odpowiedz
#66
Koniecznie pomyśl też o dodatkach do tego wnętrza. Mam na myśli między innymi dekoracje ścienne. Myślę, że oryginalny plakat to zawsze dobre rozwiązanie: https://www.galeriaplakatu.com/retro-i-v...olk-plakat . Będzie pasował do wystroju różnych wnętrz.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#67
Mam w planach remont mojego mieszkania i szukam inspiracji do jego aranżacji.

alkohole na prezent
Odpowiedz
#68
Moim zdaniem wnętrze mieszkania powinno pasować do naszego charakteru, wręcz fajnie, by było, jak by wnętrze byłoby odzwierciedleniem naszej osobowości. Dlatego uważam, że wszelkiego rodzaju dodatki są bardzo potrzebne w każdym pomieszczeniu w domu. Osobiście często zmieniam aranżacje wnętrza za pośrednictwem dodatków takich jak zasłony czy zwykłe poduszki dekoracyjne. Tutaj https://home-you.com/pl/salon/dekoracje warto zajrzeć i na spokojnie zapoznać się z ofertą.
Odpowiedz
#69
Jeśli szukasz inspiracji na urządzenie swojego wnętrza to może zainteresować cie malarstwo leonarda da vinci , zwłaszcza jeśli lubisz prawdziwą sztukę. Można zauważyć ostatnimi czasu że wiele osób stawia właśnie na tego typu dekoracje
Odpowiedz
#70
Ja uważam, że można to bez problemu robić samemu, wystarczy się rozejrzeć w necie i zajrzeć na przykład na BlogDomowy.pl po praktyczne porady domowe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama