Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
agencja reklamowa
#1
Cześć, szukam godne polecenia Agencja interaktywna Kraków do stworzenia reklamy na billboardy (projekt + montaż) - polecicie coś? Znalazłam w sieci Agencja interaktywna Kraków - ktoś z Was z współpracował z nimi?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
ja moge Ci zaproponowac http://nicecity.pl/ - kreatywna, fajna mloda ekipa, ktora z zaangazowaniem i pasja potrafi na podstawie analizy rynku i strategii dobrac skuteczne dzialania dla dobra firmy Uśmiech Szybko udalo nam sie dzieki nim zbudowac popularnosc w sieci i pozytywny wizerunek marki, a tym samym zjednac sobie klientow Uśmiech
Odpowiedz
#3
W takim razie jeżeli jeszcze nie znaleźliście dobrych specjalistów w zakresie reklamy to może warto sprawdzić już agencje z którymi pracowali inni, tak jak to u nas było z Promo Agency na których postawiliśmy z polecenia znajomego o dużej firmie budowlanej. Mają wszystko co potrzebne, żeby skutecznie wpłynąć na zasięgi, lepszą sprzedaż i budowanie relacji z klientami. Poza tym wykonują nowoczesne strony rwd które powinna mieć w dzisiejszym świecie każda firma, ponieważ coraz częściej użytkownicy korzystają z urządzeń mobilnych. Z ich bloga na pewno wyciągniecie jeszcze trochę wskazówek dla swojego biznesu, pozdrawiam!
Odpowiedz
#4
Jeśli szukacie dobrej agencji reklamowej z Krakowa to firma Novem z pewnością spełni wasze wymagania. Są oni doświadczeni, mają dużą ilość zadowolonych klientów, którzy tworzą stałe współprace. Digital agency Kraków to inwestycja w rozwój waszej firmy. Będziecie mieli pewność, że efekty ich działań przyniosą spodziewane rezultaty szybciej niż byście się spodziewali.
Odpowiedz
#5
Ja myślałem o tym żeby wynająć firmę do pozycjonowania mojej strony www bo zależy mi na tym aby była ona wysoko w wynikach wyszukiwania. Tutaj http://szybkiezmiany.pl/4-wskazowki-ktor...ernetowej/ czytałem też o tym jak należy zadbać o swoją stronę aby wyszukiwarki ją odpowiednio indeksowały.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama