Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkanie
#1
Mieszkanie
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A może spodoba Ci się mieszkanie w stylu loft ? Moim zdaniem jest to bardzo ciekawa opcja, ponieważ wydaje mi się, że to coś niecodziennego, mało spotykanego. Mieszkanie w stylu loft można nazwać stylem industrialnym. Za mną zdecydowanie to przemawia, ale samemu ciężko stworzyć takie wnętrze. Trzeba się czymś zainspirować.
Odpowiedz
#3
Nie zapomnijcie o ochronie Waszego nowego mienia - jak i osób. Warto zainstalować monitoring poprzez firmę. Tu macie namiary do jednej z nich: http://impuls24.pl/
Odpowiedz
#4
Dobór wnętrza musi odpowiadać i pasować do domowników jednak ciekawą opcją są mieszkania w stylu skandynawskim a jasne elementy dodatkowo powiększają i sprawiają, że wnętrze staje się optycznie większe
Odpowiedz
#5
nteresuje mnie mieszkanie deweloperskie firmy polnord i nadal mam wątpliwości czy się decydować czy jednak cos z rynku wtornego? Jakies rady?
Odpowiedz
#6
Nie wiem jak z tematem rynku pierwotnego i wtornego, ale moi znajomi kupili od nich lokal i zadowoleni wiec może ci pomoze to troche
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
(02.11.2018, 11:23)Eleonor napisał(a): nteresuje mnie mieszkanie deweloperskie firmy polnord i nadal mam wątpliwości czy się decydować czy jednak cos z rynku wtornego? Jakies rady?

Absolutnie zrezygnuj z wtornego, ja się tak przejechałam z mężem, do dziś po sadach chodzimy bo okazało się ze mieszkanie miało jakies ukryte wady… Żenujące, wydajesz ciężko zarobione pieniądze i jeszcze problemy :/
Odpowiedz
#8
Ciężko mi powiedzieć cos więcej bo kupiliśmy niedawno mieszkanie w ich fotoplastykonie, ale to krotka wspolpraca, na pewno oferują ciekawe układy mieszkan, bardzo funkcjonalne, co nas zresztą do nich przekonalo, ale więcej to się okaze podczas odbioru
Odpowiedz
#9
Podczas zimowych wieczorów napotkałem na problem jakim jest bardzo zimne powietrze, które wieje z okolic balkonu. Chyba będę musiał zainwestować w izolacja balkonów, która poprawi szczelność okien i oczywiście mieszkania. Jednakże chciałbym się was zapytać czy macie firmę, którą można polecić?
Odpowiedz
#10
Hej,
poszukuję stare narożniki skórzane i je odrestaurowuje. Jeśli ktoś ma taki nie potrzebny narożnik to proszę o informację.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama