Otrzymaliśmy 82% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komputer
#51
Wiesz co ja jestem zdania że każdy komputer potrzebuje dobrego antywirusa.
Zerknij sobie tu https://www.kaspersky.pl/
i zobacz co i jak. Ja uważam, że naprawdę można wiele danych ochronić i człowiek od razu czuje się bezpieczniej mając
dobrą ochronę komputera.
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#52
Świetnie...Tylko, że komputer to jedno... A drugie, to całe oprogramowanie, które teraz trzeba dopasować do siebie. A co powiecie przykładowo na usługi data center ? Które działają nieprzerywalnie i pozwolą wam zarządzać sprawniej, bezpieczniej całym procesami, dokumentacją?
Odpowiedz
#53
Ja mogę Ci polecić Enter Serwis w Gdańsku. Tam możesz sobie zamówić własny komputer do złożenia bez spowalniających dodatków. Wystarczy że sobie tam do nich zadzwonisz i powiedz czego konkretnie potrzebujesz, do czego ten komputer ma służyć itd. Ekstra miejsce z fachowcami serio
Odpowiedz
#54
A czy dbacie o to, aby mieć w firmie w miarę nowy sprzęt komputerowy? Ja słyszałam, że stare komputery używane w przedsiębiorstwie mogą nieść za sobą różne zagrożenia, na przykład mogą był łatwiejszym celem dla hakerów. Dlatego też warto moim zdaniem inwestować w nowy sprzęt komputerowy Wink
Odpowiedz
#55
Chciałbym Wam polecić stronę https://smartix.pl/, na której znajdziecie wiele interesujących artykułów. Jest to portal informacyjny, na którym regularnie dodawane są artykuły związane z życiem codziennym.
Odpowiedz
#56
Jeżeli mowa o komputerach to nie ulega wątpliwości że trzeba zadbać również
o swoje bezpieczeństwo w sieci.
Zerknij sobie tu https://www.kaspersky.pl/mac-security
i wybierz odpowiedni program antywirusowy dla siebie.
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#57
Może czas wymienić go na inny model? Taka opcja też wchodzi w grę. Dlatego odwiedź stronę sklepu At-Outlet https://at-outlet.pl/naklejki-na-kompute...ane-modele gdzie znajdziesz ogromny wybór komputerów poleasingowych. Na pewno coś dla siebie znajdziesz.
Odpowiedz
#58
Monitory LTD, ekrany dotykowe i inne sprzęty oferuje https://rk-technology.pl/ Ponieważ znają się na swoim fachu, mogą także zaproponować także naprawę monitorów dotykowych i innej elektroniki.
Odpowiedz
#59
Jestem pewien, że mogę Wam podesłać licencję programu https://www.vebo.pl/hd-tune-pro i osoby, które mają problemy z dyskami twardymi, albo po prostu chcą sprawdzić, przetestować ich wydajność to przy pomocy tego programu będzie to możliwe. Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
#60
Myślicie że to dobry pomysł aby zamienić dysk hdd na sdd? Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama