Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Książki o kłamstwie
#1
Witam,

mam problem z 9-letnią córką. Ostatnio coraz częściej łapię ją na kłamstwach. Nie są to wielkie kłamstwa, ale jednak. Zresztą, jak się to mówi... od drobnych rzeczy się zaczyna. Tłumaczę jej na okrągło, że nie wolno kłamać, że robi tym sobie krzywdę, a mi sprawia ogromny ból, ale niestety nic do niej nie dociera. Pomyślałam sobie, że kupię córce kilka książek o kłamaniu i jego skutkach i może to coś zmieni. Córka lubi czytać, ale dużo i często też czytam jej ja, zwłaszcza wieczorami, przed zaśnięciem. W związku z tym, chciałabym zapytać, czy kto może polecić mi kilka książek w tej tematyce? Na razie mam zakupioną 1 książkę i jest to "Co boli najbardziej na świecie" Paco Liván, Roger Olmos

pozdrawiam, 
zmartwiona mama.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
udało ci się znaleźć coś w tej tematyce? może szukaj pod kątem powieści, gdzie główny bohater kłamca był ukarany?

___________________________
Tanie okulary ray ban w Krakowie​
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama