Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laptop do gier - jaki?
#1
Jakiś czas temu zacząłem nową pracę, która wiąże się z częstymi wyjazdami. Jako, że lubię sobie od czasu do czasu w coś pograć, a na wyjazdach mam sporo wolnego czasu, zwłaszcza wieczorami, pomyślałem sobie, że kupię dobry laptop do gier. Wydaje mi się, że te czasy, kiedy w gry można było grac wyłącznie na sprzęcie stacjonarnym, już minęły. Ale... i tutaj zaczynają się schody - zupełnie nie wiem, jakiego lapka wybrać. Na co zwrócić uwagę? Na pewno będę musiał zainwestować w dobrej jakości kartę i procesor kartę i procesor, ale co jeszcze?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Także poszukuję lapka gamingowego do 4.5K, poleci ktoś?
Odpowiedz
#3
Gamingowe laptopy to trochę ciężka sprawa, ale może warto się rozejrzeć po sklepach i przy okazji przyda się z pewnością do tego klawiatura gamingowa :p

___________________________________________
Surowe pistacje w bardzo konkurencyjnej cenie
Odpowiedz
#4
Jeśli chodzi o laptop gamingowy, to warto zwracać uwagę na wszystkie parametry całościowo. Część ofert może być oznaczana z przeznaczeniem do grania, więc to będzie duże ułatwienie. Na pewno ważna jest karta graficzna, typ matrycy (najlepiej TN), częstotliwość odświeżania obrazu, rozdzielczość ekranu i oczywiście dysk SSD.
Odpowiedz
#5
Laptop do gier to także świetne rozwiązanie, kiedy nie mamy miejsca na komputer stacjonarny. Laptop jest mniejszy, można łatwo go schować albo przenieść do innego pokoju. Do mniejszego ekranu można się przyzwyczaić i nie jest potrzebny wielki monitor. Ważne, żeby była matryca z dobrymi kolorami i szybkim odświeżaniem.

__________________________________________________
Przydatne informacje: Jak dbać o wzrok po operacji zaćmy?
Odpowiedz
#6
A może https://iplacement.net/recenzje/asus-tuf-gaming-f15/ ten model Ci przypasuje?
Jest gamingowy i w dobrej cenie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Nie lepiej jednak postawić na typowy komputer do gier?
__________________
doradca podatkowy koszalin
Odpowiedz
#8
Podczas zakupu takiego laptopa trzeba na pewno zwrócić na kartę graficzną, ponieważ gry są sporym obciążeniem dla komputera, to warto rozejrzeć się za lapkiem z dobrą kartą graficzną, ponieważ i nie będzie się zacinał i z pewnością lepiej się będzie grało
Odpowiedz
#9
Ekran dotykowy to technologia, która zrewolucjonizowała sposób, w jaki interagujemy z wieloma urządzeniami, takimi jak smartfony, tablety, laptopy oraz niektóre monitory komputerowe. Praktyczność ekranów dotykowych zależy jednak od wielu czynników i zastosowania. Szukając informacji na ten temat, warto zajrzeć tutaj https://unisystem.pl/uni-abc/bonding-opt...-wykonawcy i zapoznać sie z treścią tego artykułu.
Odpowiedz
#10
Myślę że tanie laptopy powystawowe też są w stanie udźwignąć wiele pozycji do grania https://www.mmcomp.pl/pl/c/Laptopy-powystawowe/117 . Wszystko zależy od tego w co chcemy grać, to komputery które sprawdzą się w przypadku prostszych gier lub tych nieco starszych, nie raz przekonałem się że gry tego typu, to również przednia rozrywka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama