Otrzymaliśmy 12% naszego celu ..
Zbiórka na rozbudowę Forum na ( Licencjii Powered by Invision Community, Cennik, Forum Testowe)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup samochodu używanego
Mnie to chyba nigdy stać na nowe auto nie będzie, zawsze mialam używane, ale nie narzekam. A jeszcze u mnie w okolicy jest auto komis gdzie dostępne są tanie auta Oleśnica dobrych marek to muszę się tam wybrać. Czas na zmianę mojego już zużytego pojazdu
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Mam dla was dobry namiar. Jeśli lubicie Toyoty a jesteście z Wrocławia to skierujcie się do Toyota Centrum Wrocław na Klecińskiej, mają tam super ofertę i dogodne metody finansowania samochodów. Ja w dobrej cenie kupiłem u nich Toyotę RAV4 , świetny samochód, o którym marzyłem, także jestem mega zadowolony, auto jest solidne, w doskonałym stanie, po prostu idealnie mi służy. Tu sobie zobaczcie ich ofertę https://www.toyota-centrum.pl/#/box-ifra...fullscreen Kolega z kolei kupił u nich Yaris z wyprzedaży rocznika i też jest w pełni zadowolony, także to wart uwagi salon Toyoty. Dodam, że fajną opcją u nich jest Internetowy Salon, w trakcie wideorozmowy doradca umożliwi wam obejrzenie z bliska wybranych modeli, przydatne to, bardzo wygodne, bo bez wychodzenia z domu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości