Otrzymaliśmy 48% naszego celu ..
Zbiórka na nowy hosting pod forum (Aktualny podrożał do 367.77zł/rok wcześniej 166zł/rok) czas do 30.08.2022


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak kupić używane auto?
#11
Ktoś powie, że kupno używanego samochodu jest ryzykowne. Owszem, chyba że kupuje się auto w Porsche Centrum Sopot. Wtedy macie 100% pewność, ponieważ każdy samochód jest już wcześniej bardzo rzetelnie i dokładnie sprawdzony. Jest wdrożony specjalny program, Porsche Approved. Dla mnie taka opcja była idealna.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Najlepiej chyba poszukać na jakiś portalach ogłoszeniowych
Odpowiedz
#13
Ja się raz spaliłem na zakupie używanego auta, musiałem władować w niego mnóstwo kasy bo pelno awarii ukrytych było. Dlatego teraz myślę o zakupie nowego z salonu https://lexuswarszawa-pulawska.pl/, najlepiej lexus rc , bo to moja ulubiona marka
Odpowiedz
#14
zawsze pamietaj o dobrym mierniku Wink prodig tech gl-8s
Odpowiedz
#15
Najważniejsze! Sprawdźcie historię auta! Artykuł: https://www.motomaniacy.tv/moto-inaczej/...c-za-darmo powie jak Wink
Odpowiedz
#16
Przede wszystkim musisz też pamiętać o tym, aby zimą jeździć bezpiecznie. Trzeba wiedzieć, jak to robić - dlatego ja odsyłam do lektury artykułu https://pomocdrogowa.i-koszalin.pl/jak-b...-wszystko/. Tam znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Całkiem przydatne informacje, dzięki. Chociaż mi się wydaje, że wiele warunkuje tzw szczęście, jak się trafi. Warto sobie poczytać u producentów, sprawdzić opinie klientów i rozejrzeć się za rankingami jak tu https://oceniony.pl. Warto sobie poczytać na różnych portalach np https://oceniony.pl/ i poszperać w określonym temacie, żeby zdobyć informacje i wybrać to, co dla nas najlepsze https://oceniony.pl/finanse/ranking-ubez...chodowych/.
Odpowiedz
#18
Rzeczy na, które należy zwracać jest sporo i niestety pominięcie jednego aspektu może kosztować nas dużo nerwów i pieniędzy. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że nie wszystkie osoby sprzedające wadliwe auta są od razu oszustami. Spora część ludzi nie ma pojęcia o motoryzacji i trzeba samemu sobie sprawdzić co i jak. Ja wybieram sprawdzone salony samochodowe, zarówno jak kupowałem ostatnie 2 używane auta jak i teraz będę kupował pierwsze nowe auto. W autoryzowanych salonach nie ma miejsca na wpadki, płacisz trochę więcej, ale dużo większa pewność.
Odpowiedz
#19
W mojej opinii jeżeli będziecie szukali profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru auta odpowiedniego dla siebie, ale również całej rodzinki to tutaj na pewno warto wymienić ofertę przygotowaną przez salon Auto Res z Rzeszowa. Przede wszystkim świetnie zestawiona oferta, różne modele i profesjonalizm obsługi zarówno sprzedażowej ale również w późniejszym etapie serwisowym.
Odpowiedz
#20
Warto trafić na dobrego i uczciwego dealera. Polecam skorzystać z oferty  centrum samochodów używanych http://klecinska151.pl/. Można dzięki nim znaleźć prawdziwe perełki wśród aut używanych. Rzetelni i uczciwi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości