Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
medycyna estetyczna
#11
Hej. A czy korzystałyście z zabiegów depilacji laserowej? Obecnie poszukuje doświadczonej kliniki, która wykonuje takie zabiegi. Znalazłam nawet najlepszy laser diodowy i myślę, aby się tam wybrać. Korzystałyście z usług tej kliniki? Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Szukam profesjonalnego i sprawdzonego gabinetu medycyny estetycznej. Chciałabym pozbyć się zmarszczek przy pomocy toksyny botulinowej. Myślicie, że tutaj https://medicapark.pl/medycyna-estetyczna,89,pl wykonują takie zabiegi?
Odpowiedz
#13
Czasem najlepiej jest właśnie skorzystać z pomocy klinik medycyny estetycznej jak ta https://klinika.cudmed.pl/ bo mają zabiegi które odmłodzą o kilka lat. Mam na myśli zabieg kosmetykami vagheggi w połączeniu z peelingiem laserowym. Mają w ofercie zabiegi SPA najwyższej jakości więc będziesz zadowolona jako klientka. Ponadto ich zabiegi są całkowicie bezpieczne bo pod nadzorem specjalistów z obsługi.
Odpowiedz
#14
Sama też korzystam z zabiegów medycyny estetycznej i jestem bardzo zadowolona z efektów. Chodzę do kliniki Neo Beauty w Łodzi: http://neobeauty.pl/. Polecam Wam serdecznie to miejsce.
Odpowiedz
#15
Zdecydowanie ESDERM!! Tylko to miejsce we Wrocławiu. Nie ma lepszego w Polsce!

Ja chodze regularnie na zabiegi do ESDERM, lifting brzucha miałam, usuwanie blizn, botox. Wszystko było mega.
Odpowiedz
#16
Ja jeszcze nie próbował żadnych zabiegów, ale moja siostra jest ich fanką. Często odwiedza gabinet medycyny estetycznej Czas Kobiety . Ostatnio tam była na depilacji laserowej, a teraz chce powiększać tam też usta. Bardzo sobie generalnie chwali ich zabiegi i to, że panuje tam przyjemna atmosfera.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
W usuwaniu zmarszczek najskuteczniejsza jest terapia dobrana do potrzeb naszej skóry przez profesjonalistę. Nie ma co szukać po omacku i sprawdzać na zasadzie "a może się uda". Ja też chodziłam tą drogą ale efekty były marne. Wybrałam sie do dobrej kliniki i tam po diagnostyce wykonaliśmy odpowiednie zabiegi. Polecam wam te drogę, i klinikę Esderm we Wrocku.
Odpowiedz
#18
No właśnie ja też myślę o tym, żeby skorzystać z takiego właśnie zabiegu jak modelowanie nosa kwasem hialuronowym. Naczytałam się w sieci, że daje naprawdę dobre efekty i dlatego zastanawiam się nad tym naprawdę porządnie. Kto wie, może akurat się nam uda zadbać o siebie w nowym roku. Ale mam pytanie. Czy klinikę M-Clinic m-clinic.eu polecacie na coś takiego?
Odpowiedz
#19
Medycyna estetyczna w dzisiejszych czasach jest bardzo dobrze rozwinięta. Dlatego też coraz częściej i chętniej zaczynamy korzystać z takiego rozwiązania. Nie powiem bo jakiś czas temu sama zastanawiałam się nad taką metodą. Ale jak dowiedziałam się, ile kosztują zabiegi to niestety zrezygnowałam z tego.  Zastanawiam się jednak jak radzicie sobie w przypadku wystąpienia wrastające włoski po domowej depilacji. Bo ja już nie wiem jak mam sobie z tym poradzić i zastanawiam się właśnie nad zabiegiem medycyny estetycznej dzięki któremu pozbędę się takiego problemu
Odpowiedz
#20
Medycyna estetyczna rzeczywiście może pomóc i to bardzo. Warto zainteresować się takimi zabiegami właśnieWink Sprawdźcie sobie tak ofertę od https://evospa.pl/nieinwazyjne-i-skutecz...jace-twarz i może ich zabiegi wyszczuplające na twarz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama