Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakupy modowe
#11
Ja najwięcej kupuje na stronie velpa Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Wiesz co ja lubię kupować w internecie i na spokojnie poźniej sobie
ubrania mierzyć w domu.
Zerknij sobie tu https://www.motionfashion.pl/odziez-damska-c-20.html
i sprawdź sama czy taka forma zakupów będzie dla Ciebie odpowiednia.
Odpowiedz
#13
Ja kupuje ubrania na stronie velpa Wink
Odpowiedz
#14
Najlepszy sklep z modnymi rzeczami to velpa Uśmiech
Odpowiedz
#15
Ja robię zakupy modowe na stronie velpa - same modne fatałaszki Uśmiech
Odpowiedz
#16
Ja uwielbiam kupować rzeczy w sklepie velpa i na ich stronie Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
cześć, gdzie można kupić swetry ale polskiej firmy? Macie jakieś sprawdzone miejsca? Potrzebuje jakiś ciekawych wzorów
Odpowiedz
#18
Mi zależy żeby jakośc była wysoka. bez znaczenia z jakiego kraju. Teraz sporo zamawiałam od https://valetta.pl/ i nie mogę nic złego powiedzieć. Tak powinno być wszędzie - racjonalna cena i dobra jakośc
Odpowiedz
#19
Co myślicie o marce rayban? Zastanawiam się nad zakupem okularów przeciwsłonecznych dla siebie i żony i nie chciałbym oszczędzać i kupować okularów ze słabym filtrem, lub takich, które są niewygodne, a o tej firmie akurat słyszałem same pozytywne rzeczy. Macie jakieś doświadczenia związane z zakupem okularów?
Odpowiedz
#20
Jeśli interesuje Was głównie modna, oryginalna, markowa odzież outlet online QUICK OUTLET oferuje całkiem spory wybór takich ciuchów. Dostępne są tam różne znane marki, a ubrania są dostępne w różnych rozmiarach. Ja osobiście bardzo lubię robić zakupy w takich właśnie miejscach, bo zawsze uda mi się dla siebie wybrać coś fajnego, a jednocześnie wcale niedrogiego Wink Polecam i Wam się tam rozejrzeć Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama