Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wózki od EasyGo, który wybrać?
#1
Dzień dobry. Niedługo rodzę, a wciąż nie mogę wybrać wózka. Najbardziej podobają mi się te od EasyGo. Może polecicie jakiś konkretny model?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ciężko polecić Ci konkretny model skoro nie wiem czego oczekujesz od wózka, albo przynajmniej w jaki sposób zamierzasz go używać? Będzie używany raczej w mieście czy na nierównych terenach?
Odpowiedz
#3
Potrzebuję czegoś na bardziej wymagające tereny, bo mieszkam na wsi, ale też coś takiego co szybko się składa i zajmuje całkiem niedużo miejsca po złożeniu.
Odpowiedz
#4
To akurat model, który ja mam powinien Ci odpowiadać - EasyGo Optimo Air. Idealny na całe wózkowanie, na każdy teren, a do tego samo siedzisko spacerówki można przepinać więc każde dziecko się w nim odnajdzie.
Odpowiedz
#5
Ja z kolei polecałabym coś mniejszego - EasyGo Virage Ecco. Jest lekki, zgrabny, dobrze się prowadzi i fajnie podbija. Moim zdaniem warto zwrócić na niego uwagę.
Odpowiedz
#6
Wszystko zależy od tego, czego dokładnie potrzebujesz i w jaki sposób będziesz używać wózka. W moim przypadku najlepiej sprawdził się model Virage Ecco. Idealny na wymagające tereny i do miasta. Bezproblemowy przy wycieczkach. Polecam.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Nie znam tej firmy
Odpowiedz
#8
Mnie zainteresował EasyGo Optimo Air. Myślę, że to wózek wyjątkowo dobry i uniwersalny, więc warto zwrócić na niego uwagę.
Odpowiedz
#9
Po przejrzeniu wielu ofert wózków także innych marek, stwierdzam że EasyGo Optimo Air jest dla mnie najlepszym.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama