Otrzymaliśmy 48% naszego celu ..
Zbiórka na hosting pod forum 367.77zł/rok


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
własny biznes
Do prowadzenia biznesu należy podejść ostrożnie i odpowiedzialnie. W każdym biznesie najrozsądniej jest inwestować w nowoczesne rozwiązania i przede wszystkim rozwój firmy. Pod adresem: https://www.bpxglobal.com/solution/qlik-3/ znajdziesz ciekawe informacje o wykorzystywaniu danych przez firmę. Dowiesz się w jaki sposób możesz ulepszyć tą dziedzinę swojej firmy.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Jeżeli chodzi o profesjonalne przygotowanie prezentacji firmowych, to myślę że całkiem ciekawe rozwiązania w tym zakresie może wam zaoferować firma https://tworzenieprezentacji.pl/prezentacje-prezi/ . W wolnej chwili przejrzyjcie sobie ich ofertę, a myślę że bez problemu znajdziecie jak ciekawe rozwiązania dopasowane do waszych potrzeb.
Odpowiedz
A macie może jakieś sprawdzone bazy danych dla małych firm? Zastanawiałem się nad https://www.infobrokering.com.pl/bazy-emailingowe , gdzie dostępne są bazy emailingowe do mojej firmy, którą dopiero zakładam i nie mam za dużo pracowników, a także klientów i przychodów. Z drugiej strona taka baza na pewno jest niezbędna, co myślicie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Linki użytkownika

              Reklama