Otrzymaliśmy 48% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
transport
#11
Jeśli prowadzicie firmę transportową to na pewno wiecie, że za przejazdy autostradami pobierane są opłaty, trzeba takie przejazdy floty samochodowej rozliczać i monitorować. Zmieniły się przepisy i od pewnego czasu firmy przechodzą na system e-TOLL. Jeśli zastanawiacie się jak z takiego korzystać, jakie urządzenia będą do tego niezbędne to już dzisiaj zapoznajcie się z ofertą https://e-tollgps.pl/ . Zamawiając u nich urządzenia będziecie mieli także dostęp do nowoczesnej aplikacji.
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
A czy ktoś z was ma doświadczenie również z firmą Ejko http://ejko.com.pl/ ? Bo słyszałam, że jak chodzi o transport, to warto byłoby do nich się zgłosić... Ponoć oni mają spore doświadczenie w tej branży, bo już wiele lat istnieją na rynku. Właśnie zastanawiam się nad tym czy nie nawiązać współpracy?
Odpowiedz
#13
Jeśli chodzi o własną firmę transportową, na pewno warto poszukać jak najlepszej oferty ubezpieczeniowej. Pod adresem: https://tgz.katowice.pl/produkty-dla-czl...oc-ac-i-nw jest dużo istotnych informacji na ten temat i ciekawa oferta, z której warto skorzystać. Koniecznie tutaj zajrzyj.
Odpowiedz
#14
Może zainteresuje Was pomoc drogowa 24h, holowanie TIR holownik Trzebnica, Wrocław: https://jarex24.pl/ ? Jest to firma, z której usług miałam okazję osobiście korzystać. Muszę przyznać, że byłam z nich bardzo zadowolona.
Odpowiedz
#15
Prowadzenie własnej firmy transportowej wiąże się z wieloma wyznaniami, a jednym z nich jest niewątpliwie posiadanie odpowiedniego zaplecza pojazdów dostosowanych do poszczególnych zleceń. Przewożąc towary trzeba liczyć się z sytuacjami, w których potrzeba dodatkowych naczep na stosunkowo krótki czas, dlatego opcja wynajmu naczep https://omega-rental.com.pl/wynajem-poja...h/naczepy/ jest tutaj najkorzystniejszym rozwiązaniem. Cenowo nie jest to taki duży koszt, a zyskujemy dzięki temu sprawdzony sprzęt z pakietem usług serwisowych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama