Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
leasing auta dostawczego
#1
Kompletnie nie jestem w temacie leasingu auta dostawczego, bardziej w tym temacie jest mój mąż. Postanowiłam jednak zasięgnąć waszej opinii na temat dobrych warunków leasingu. Na co zwrócić uwagę i która firma waszym zdaniem ma najlepsze warunki?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany wynajęciem takiego auta dostawczego w Bogatyni lub okolicach, to polecam zapoznać się z ofertą firmy https://jarson-wynajem.pl/wynajem-aut-bogatynia/. Wypożyczenie takiego samochodu wcale nie jest tam bardzo drogie, więc na pewno będziecie zadowoleni Wink
Odpowiedz
#3
Ja nigdy nie korzystałam z takiej opcji. Jak kiedyś potrzebowałam samochód dostawczy, to go po prostu jednorazowo wynajęłam. Taka opcja była dla mnie strzałem w dziesiątkę. Jakby ktoś był ciekawy co to za firma, to polecam szczerze Dyniewicz - z Warszawy. Warto się do nich zgłosić i dopytać o ofertę.
Odpowiedz
#4
Jeśli szukasz dobrego leasingu to może sprawdź Toyota Bank? Są tam używane Toyoty, więc może akurat w niskiej cenie znajdziesz dostawczaka dla siebie?
Odpowiedz
#5
(14.10.2020, 19:27)pickford napisał(a): Jeśli szukasz dobrego leasingu to może sprawdź Toyota Bank? Są tam używane Toyoty, więc może akurat w niskiej cenie znajdziesz dostawczaka dla siebie?

dobry pomysł Uśmiech
______________
miernik lakieru  Idea
Odpowiedz
#6
Jeżeli nie orientujesz się w leasingu, to jeszcze nic straconego. Ja dokładnie poleciłabym ci leasing z ebi. Jeżeli nie wiesz, o co chodzi, to już wyjaśniam. EBI to Europejski Bank Inwestycyjny. Taka forma leasingu ma sporo korzyści, a skorzystać z niej mogą m.in. mikro i małe przedsiębiorstwa. Co ja ci tam będę długo opowiadać, wejdź na https://www.scmultirent.pl/leasing/leasing-ebi i sprawdź sam. Dużo informacji podanych w przystępny i łatwy do zapoznania się sposób. W twoim przypadku sprawdziłabym, co jest napisane na tej stronie!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Nie powiem bo taki leasing to zawsze jakieś lepsze rozwiązanie. Lecz z racji, że jesteśmy młodą firmą i dopiero rozwijamy się to na taki leasing nie możemy sobie pozwolić. I tak wpadliśmy na wypożyczalnia aut dostawczych gdańsk dzięki czemu będziemy mogli zarobić i dużo nie inwestować. Także jak widać, zawsze znajdzie się jakieś dobre rozwiązanie. Przynajmniej na samym początku naszej drogi związanej z działalnością naszej firmy
Odpowiedz
#8
Fajnym pomysłem jest kupienie starego auta i odnowienie go. Koszty są o wiele niższe, a gdy wybierzemy dobry model, będzie nam długo służył. Wystarczy wymienić parę części i zainwestować w zabudowę samochodu dostawczego, by chronić auto również wewnątrz. Ja zdecydowałam się na takie rozwiązanie i nie żałuję.
Odpowiedz
#9
W mojej ocenie jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie poszukiwań odpowiedniego auta to tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez https://premiumrental.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć zarówno na dobre ceny, profesjonalizm obsługi i topowe marki oraz modele. W mojej ocenie mają na przykład Mercedesa A45S AMG o mocy 421 KM, czy przyśpieszeniu 0-100 w czasie 3,9s. Tutaj nie ma co pisać, tylko trzeba to przeżyć Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama