Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sklep z markową odzieżą
#11
Uśmiech)))
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Velpa jest super! Uwielbiam kupować w ich sklepie stacjonarnym i na stronie Uśmiech
Odpowiedz
#13
Moja żona bardzo chętnie robi zakupy w sklepie internetowym Ptak Moda ponieważ mają tam rozmiary dla puszystych Pań i jest możliwość zwrotu nietrafionego zakupu w ciągu 14 dni. Ostatnim bardzo udanym zakupem był żakiet plus size na stronie https://ptakmoda.com/38-zakiety-plus-size. Bardzo elegancko wygląda, może w nim chodzić na rodzinne czy firmowe imprezy.
Odpowiedz
#14
Jeżeli szukasz fajnych ciuchów, które nie będą się powielały i co druga osoba nie będzie ubrana jak ty
to zerknij sobie tu https://www.e-hurtowo.eu/odziez-damska-c-36.html
mają tam naprawdę duży wybór i uważam, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Odpowiedz
#15
Velpa jest świetnym sklepem, mają duży wybór ubrań męskich Uśmiech
Odpowiedz
#16
Velpa jest super! :3 Bardzo lubię kupować u nich rzeczy!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Sklep velpa jest naprawdę super, mają bardzo ciekawą ofertę Uśmiech
Odpowiedz
#18
Ja uważam, że velpa to bardzo dobry sklep... mają duży wybór ubrań damskich i męskich.
Odpowiedz
#19
Ja ostatnio znalazłam fajny sklep, w którym mają fajne obuwie. Konkretnie jest to sklep Estetino, może ktoś zna. Spodobały mi się u nich botki w szpic: https://estetino.pl/dla-kogo-sa-botki-w-...o-je-nosic i wiedziałam, że muszę je mieć. Są mega wygodne i nie kosztowały zbyt dużo. Jeśli któraś z Was poszukuje takiego obuwia to ze swojej strony mogę polecić ten właśnie sklep. Duży wybór różnego rodzaju obuwia na różne okazje Uśmiech
Odpowiedz
#20
Jeżeli chcielibyście zakupić do swojej szafy jakieś ciekawe i modne skarpetki, to polecam wam internetową polskiego producenta wola.pl - skarpetki sklep . Znajdziecie tam naprawdę różne i ciekawe wzory w bardzo dobrych cenach. Szczerze przyznam, że ich skarpetki bardzo przypadły mi do gustu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama